Wpis z mikrobloga

Ile jest warte nasze życia a właściwie posiadanie sprawnego narządu wzroku? Jeśli ktoś nie wie to 565k. Trzeba mieć serio coś z głową żeby robić makijaż, a właściwie grzebać sobie przy oczach kiedy obok ciebie siedzi spocony 27 latek i co chwila przyśpiesza, hamuje i leci bokiem swoim BMW. Z drugiej strony czy on też nie wiedział, że jeżeli mocniej zahamuje to jego koleżanka może tym eyelinerem uderzyć się w oko i stracić nawet wzrok? Wpis ten nie ma na celu nikogo obrazić ale trzeba pokazać jakimi debilami są idole dzieciaków pokazując im takie rzeczy. Oczywiście wszyscy w komentarzach zadowoleni bo łączą kontent dla dzieci a komentarza o tym że jest to niebezpieczne i głupie i że nie należy tego naśladować to brak.
#friz #polskiyoutube #ekipa
S_grubcio - Ile jest warte nasze życia a właściwie posiadanie sprawnego narządu wzrok...

źródło: comment_1628155391DzPkN3yHm5Qi1P8YQYpOYh.jpg

Pobierz
  • 24
@S_grubcio: ta bo dzieciaki sa takie, ze wiedza, ze sa debilami i nie warto ich nasladowac. Jakby w tym swiecie debili sie nie nasladowalo, od zawsze Jackass sa na swiecie popularni i od zawsze znajdowali swoich nasladowcow, wszedzie to znajdziesz ale nie, dzieciaki sa na tyle rozsadne zeby zrozumiec ze nie warto nasladowac. Juz widze jak dzieciaki prosza ojcow, kolegow "we mnie przewiez ja sobie makijaz zrobie tylko zajeb driftem jak
Raz że mają formułkę, a dwa dziecko samo na widok tych bolesnych upadków nie będzie chciało tego naśladować bo widzi skutki. Po filmie ekipy skutkiem takim byłoby wybicie oka i wtedy kidy byłyby świadome że nie można tego powtarzać. Na ten moment z filmu można wnioskować że jest to "ekstremalny makijaż challenge". @JohnyDraska2: don't make stupid people famous i nie broń debili
S_grubcio - Raz że mają formułkę, a dwa dziecko samo na widok tych bolesnych upadków ...

źródło: comment_1628157324SUSomYRTuYN7dMFMtsjDdS.jpg

Pobierz
@JohnyDraska2: Myślisz że dzieciaki nie mają starszych znajomych którzy mają prawko. Po za tym istnieje coś takiego jak wieś i tam dzieci w młodszym wieku potrafią jeździć autem a nawet kombajnem więc kwestia #!$%@? kluczyków rodzicom jest najmniej trudna. Co do gadania o nich że nabijam ich popularność to właśnie działam tak żeby Ci debile nie byli popularni bo już im #!$%@? od kasy.
@S_grubcio: dzialaj dzialaj, uda Ci sie ^^ I tak jak wspomnialem, musisz przeanalizowac jeszcze jakies dziesiatki filmow gdiz eekipa robila duzo bardziej niebezpieczne rzeczy aby uswiadomic wszystkich jak ekipa #!$%@? ekstremalne i niebezpieczne rzeczy odwala na swoich filmach xDD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@S_grubcio: juz spokojnie wszyscy wiemy ze od malego siedzisz przy kompie i rzadko kiedy wychodziles na dwor robic jakies #!$%@? rzeczy ze znajomymi. Czasami swoja frustracje nalezy zostawic dla siebie. A tak btw ten kto bedzie "nasladowal" takie zachowanie i nie daj boze cos sobie zrobi to bedzie tylko i wylacznie jego wina, trzeba posiadac wlasny mozg i nie nasladowac wszystkiego w internecie ;P
@SZVCH: tak siedziałem zamknięty w piwnicy całe życie bo urodziłem się z wadą i rodzice mnie ukrywali :P Nie każdy ma umiejętność korzystania ze swojego mózgu i przewidywania skutków. Większości ludziom trzeba to podać na tacy. Wystarczy pracować w parku linowym, kartingu czy paintabllu żeby dowiedzieć że ludzie to taborety co zdejmują maski podczas strzelanki lub wysiadają z gokartów w czasie wyścigu na środku toru.
@S_grubcio: No to jestem w stanie stwierdzic ze jestes tzw nerdem i dupka boli ze jakies dzieciaki prawdopodobnie w twoim wieku lataja po calym swiecie na wakacje a ty dalej w polsce za 3800 #!$%@?. Spoko, nie kazdemu sie udaje, pozdro ()
@S_grubcio: a i jak Ty sie za nich niby wziales? Mozesz stanac na #!$%@? i nie zaszkodzisz im nawet w ułamku procenta, nawet jakby 100000 takich Grubci stanelo na #!$%@? to nic nie zrobicie. No chyba, ze z tego ogromnego bolu dupy pojedziesz im pod chate i wybijesz szybe czy cos XD Tak jedynie mozesz im zaszkodzic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@S_grubcio: Oni w jackass piszą to aby nie mieć spraw w sądzie czy coś, a pokaz mi nastolatka który weźmie ponad 300 konne auto i powie koleżance „ja będę prowadzic, a ty się maluj” XDDD przewrażliwiony jesteś mocno