Wpis z mikrobloga

Zmieniam plan treningowy, będę teraz ćwiczył 3 razy w tygodniu i będę leciał mniej więcej planem z załączonego filmu. Plus 10k kroków dziennie, dam jakiś wpis za 2 tygodnie jak mi idzie XD najgorsze jest to że zrobienie tego treningu to pewnie jakieś dwie godziny zejdzie XD

#mikrokoksy #kalistenika
  • 10
  • Odpowiedz
@hardgainer:Ty człowieku nie masz słabej genetyki,a problem z banią.Naoglądałeś się muskularnych typów na instagramku,naczytałeś o Chadach i sobie psujesz głowę.Kombinujesz jak koń pod górkę,co trochę zmieniasz plan i za przeproszeniem g*wno z tego masz.Jesteś szkieletem to jedz, trenuj mądrze i tyle.Zresztą jak nie lubisz ćwiczyć,a motywacją ma być dla Ciebie poznanie kobiety i wrzucenie na śmigło to sorry,ale nie wypali.Ogólnie niedobrze mi się robi od czytania wypocin przegrywów i innych tego
  • Odpowiedz
@matteo_moravietzky: zagotowałem się i zapomniałem całkowicie, wygląda to faktycznie słabo. Swoją drogą jakiś lewy ten tren od jednego z wykopków, strasznie daje po garach.

@lalalama: szkoda gadać. Chociaż co się dziwić, jak w necie pełno super przemian, naturale z Wąski cały rok 100 kg na żyle, można sobie nabić głowę zaczynając przygodę z żelastwem. Zderzenie z rzeczywistością bywa brutalne.
  • Odpowiedz