Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 509
Pomyślcie tylko, ten człowiek jest aktualnie ostatnią kadencję prezydentem naszego kraju. Po tym już nic w polityce go nie czeka, absolutnie nic, jedyne co to wypowiedzi w mediach w roli eksperta.
Krótko podsumowując, nie ma nic do stracenia, nikt nie może mu nic zrobić. A mimo to, gość nie jest w stanie wyhodować na tyle jaj, żeby sprzeciwić się karakanowi siedzącemu w jaskini. Jestem naprawdę ciekaw czy jest tak głupi czy tak nieziemsko oddany Kaczyńskiemu, czy wierzy w to co #!$%@?, czy może zdaje sobie sprawę z tego, jakiego robi z siebie durnia.
Wyobraźcie sobie ile mógłby zyskać w oczach narodu, gdyby potrafił w czymkolwiek strategicznym zawetować pisowców. A tak jak teraz, to zostanie zapamiętany jako najgorszy prezydent w naszej historii i wątpię, że ktokolwiek będzie w stanie przeskoczyć go w służalczości wobec matczynej partii.

#polityka #neuropa #4konserwy #przemysleniazdupy #bekazpisu
Niggalke - Pomyślcie tylko, ten człowiek jest aktualnie ostatnią kadencję prezydentem...

źródło: comment_1628146172UpPE82GUGMBwTm3UXHvjpR.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Niggalke: @g455: pewnie chodzi o sprawe ulaskawien za czasow pracy w kancelarii L. Kaczynskiego

Andrzej Duda uczestniczył w ułaskawieniu wspólnika zięcia Lecha Kaczyńskiego. Jednak dokumenty z jego podpisem zginęły, a on sam umywa ręce, zrzucając wszystko na nieżyjącego prezydenta.

W 2009 roku prezydent Lech Kaczyński ułaskawił Adama S., biznesmena skazanego za wyłudzenie. Według tygodnika "Newsweek", decyzja zapadła w rekordowym tempie, z pominięciem opinii sądu i wbrew stanowisku Prokuratury Generalnej. Okazało
  • Odpowiedz
@Ksieciunio-: u nas się bawią, Kwaśniewski już po prezydenturze angażował się w różne ruchy, w tym uczestniczył jako ich reprezentant w debatach vs kaczyński i tusk.
Wałęsa też często się doklejał do różnych inicjatyw.
Akurat one wszystkie zakończyły się niepowodzeniem to ciężko ocenić jaka byłaby ich rola gdyby się udało.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: nie zrozumiałeś mnie, chodziło mi o poważne wejście w politykę jako premier, minister, prezes jakiegoś organu naczelnego, szef partii etc. A nie wypowiedzi polityczne jako ekspert, wykłady i udzielenie poparcia jakiejś inicjatywie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@bajeron: tak? A wyjaśnij proszę dlaczego? Co takiego rzekomo głupiego zrobił Bronisław Komorowski, co było gorszym od:
Ułaskawienia pedofila, ułaskawienia "pro forma" przestępcy Kamińskiego, podpisania 2000000000 zł rocznie na TVP, przy tym samym pozwolił się wydymać Kurskiemu, #!$%@? publicznych pieniędzy na kampanię prezydencką, kierowania się na bezpartyjnego (pamiętasz jak Komorowskiemu położył flagę PO podczas debaty?), obsadzania ojca i wujka na wysokich stanowiskach w spółkach skarbu państwa, stwierdzenie że środowisko LGBT to
  • Odpowiedz
@Niggalke PIS wzorem konserwatystów z Islandii będzie partią, która najszumniej będzie rozliczać kościół. To da im impuls na kilka lat. Choć możliwe, że się rozpadną po śmierci lidera.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stan-tookie-1: ej ej ej ej, kumplu, ale przeczytaj całość i odnieś się do całości, a nie do wybranego fragmentu. Wiem, że wy, kryptopisowcy lubicie cherry picking, ale to nie do mnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Niggalke: ale o co masz pretensje? podałem ci co głupszego zrobił komorowski od tego co wymieniłeś np objęcia jakiegoś stanowiska przez ojca Dudy (czy kto tam poszedł do PKP Cargo) albo występowania w social mediach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stan-tookie-1: a to już? To wstawienie na stołek rodzinki i social media to jest wszystko co wymieniłem? XDD jesteś za głupi żeby z Tobą dyskutować, tak jak nie dodaje ludzi na czarno, tak ciebie dodam xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
zostanie zapamiętany jako najgorszy prezydent w naszej historii


@Niggalke: Poprzednik też miał być najgorszy w historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz