Wpis z mikrobloga

  • 0
@Jebwleb nie wiem, ale pewnie ustawiono taką nie zaporową kwotę, żeby nie zniechęcać potencjalnych wpłacających i nie narażać tej zrzutki na szykany. 25 k to taka realna kwota do zebrania
  • Odpowiedz
@Rudyprzegryw2137: ty w ogole czytasz co piszesz? Chwile słabości to mam jak #!$%@? 2 burgery w maku i to nie czyni mnie złym człowieiem, a nie #!$%@? zabicie człowieka i usiłowanie morderstwa kolejnych osob. Macie tak nasrane w baniach, że aż rzygać sie chce
  • Odpowiedz
@porterhouse: Tutaj wypowiada się ekspert
https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.onet.pl/slask/katowice-smierc-19-latki-ekspert-przyczyna-mogl-byc-tzw-afekt-patologiczny/h8t2svc.amp

Winny był afekt patologiczny i atak paniki w wyniku którego sprawca nie widział nawet ofiary. Ale skoro wiesz lepiej od psychologów i psychiatrów.
Winne jest społeczeństwo które gnębi mężczyzn takich jak on doprowadzając ich do problemów psychicznych i winna jest patologią która prowokuje takie zdarzenia.
  • Odpowiedz
@Rudyprzegryw2137: facet 8 lat jeździł autobusem i nagle dostał złamania nerwowego... Nie, on trafił na bande patoli i zrobił to co zrobił by każdy. Uciekł. Niestety doprowadzając przy tym do wypadku
  • Odpowiedz