Wpis z mikrobloga

#perfumy #150perfum #rozbiorka
Cześc. Ostatnio poszła sprawnie rozbiórka (tak sprawnie, ze nie zdążyłem jeszcze Wam wszystkim wysłać) Będę miał kilka sztuk A*Menów z końca lat 90/początku 00,(cena pewnie od 4 do 6 zł za ml) i 120 ml Nightflighta (cena około 6.0 zł za ml), Cartier Santos Eau de Sport (jedna z ostatnich sztuk w EU za 7,0-7,5 zł za ml bo sobie zostawiam trochę) Joop Homo Lancaster za 300 zł i jeszcze inne. Ktoś by chciał aby go wołac do kolejnej mega wyprzedaży/rozbiórki?
  • 41
  • Odpowiedz
@appul: pozbyłem się jakis czas temu, zostawiłem sobie tylko 5 ml bo straszny ulep. Ale moge zapytać. Jaka cena byłaby dobra w ogóle za nią?
  • Odpowiedz
@dr_love: Ulep ale człowiek ma dobre wspomnienia z młodości wiec chętnie by nabył, żeby moc cofnąć się w czasie czasami :) Brałem ostatnio odlewke za 4zl/ml.
  • Odpowiedz
@dr_love a i mam pytanie czy georgiio armanii attitude (2007 srebny korek)oraz ten sam perfum ale wersja extreme to te same pachnidła? Bo google mówi o tym drugim ze to nowsza wersja tego z 2007 mocniejsza itp ale spotkałem się z opinią ze to 2 różne zapachy
  • Odpowiedz
Kurde wpadłem w trans zakupowy zino, lalique, adnan b. Ambre teraz daarej a to wszystko w pare dni do tego przeglądam skrypt i jutro do douglasa lecę w Katowicach bo puki co biorę w ciemno po opiniach. W drogerii zerkne:
Musk Eau de Toilette Spray
Dior Eau Sauvage
Tom Ford Beau de Jour (2019)
Serge Lutens Ambre Sultan (1993)
Kouros
Ciekawe czy dalej cos wleci bo ciężko mi sie zatrzymac :-( myślałem
  • Odpowiedz