Wpis z mikrobloga

@axelrodi właśnie o to chodzi w dopingu, żeby skrócić czas regeneracji w sesjach treningowych i zmaksymalizować efekt. Na samych zawodach już w większości są czyści, stąd wyrywkowe kontrole przeprowadzane między zawodami.
  • Odpowiedz
Razem z bratem od stycznia 2016 reprezentował barwy klubu CWZS Zawisza Bydgoszcz; w maju został żołnierzem zawodowym w stopniu szeregowego. Po wykryciu stosowania dopingu w sierpniu 2016 został wykluczony z klubu, a także zwolniony ze służby wojskowej bez możliwości powrotu[11]. Kariera i praca do 36 roku życia poszła się yebac
  • Odpowiedz
  • 5
Na poziomie mistrzostw Polski. Technika pozostaje bez zmian, poznajesz ją od początku trenowania. Ktoś , kto uważa że siła załatwia sprawę jest... No nie chce użyć wulgaryzmów. Stary, przy poderwaniu sztangi musisz miec nawet odpowiedni kąt w stawach z dokładnością do stopnia żeby uzyskać optymalna dzwignie. Zresztą co ja Ci będę tłumaczył. To co próbujecie sobie czasem na zajęciach z crossfitu robić i myślicie że umiecie, nijak ma się do rwania i
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: akurat w podnoszeniu to nie ma zawodnika bez dopingu. Paleciak mówił o tym, że musiał mu ktoś dać koks robiony w zanieczyszczonym labolatorium, bonkazdy debil wie że nandrolon jest wykrywany długo. Szkoda, bo zniszczyli mocnych chlopakow,
  • Odpowiedz
@Rumeq: W tym że i tak każdy zawodnik ma inną dźwignię, inny układ i ostatecznie różnie to wygląda. Jeden potrzebuje narzucić na siebie mięsa aby robić wynik, a inny jak dorzuci mięsa to straci dynamikę, swój ruch i zrobi mniej. Dlatego trzeba każdego interpretować indywidualnie. Miałem kolegę co wstawał z przodu 180, z tyłu 210 a nie potrafił góry na 120 wybić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: @horrendous: @alfa-fetoproteina:

Właściwie na filmiku powiedział prawdę, tak jak tu pisał @hacco77 : Zielińscy tak samo jak ich sztab na pewno doskonale wiedzieli ile może się utrzymywać w ich krwi albo moczu stężenie Nandrolonu albo Trenu(już nie pamiętam co im wtedy wykryli), oni dobrze wiedzą jaki środek mogą brać i w jakim czasie.
Tu raczej wyszło dlatego że panowie kupili Teścia lub inny wzmacniacz
  • Odpowiedz
  • 0
@Paayor zgadza sie, dokładnie tak jak napisałeś. Ale po to też są kategorię wagowe. Bez techniki nie zrobisz żadnego wyniku, bez techniki i siły nie zrobisz dobrego.

Ja w 62 u17 robiłem 90/115 , w przysiadach 160, a na klate 50kg ;) w 69u18 102/125 , później skończyłem dźwigać.
  • Odpowiedz