Wpis z mikrobloga

@Barcol: oo panie, tyle ile ja spędziłem na dopasowaniu tych drzwi i zakładaniu ich na PAXA... Spróbuj pędzelkiem i olejem roślinnym przesmarować delikatnie według starej zasady - jak się popieści, to się zmieści
Próbowałem drzwiami trzaskać to po prostu zdarłem okleine z tych boków szafy :v
A nie mogę odsunąć listwy bardziej do pokoju bo po pierwsze primo drzwi mi będą odstawać, a po drugie primo to włąśnie tutaj były na nie dziury przygotowane.
@promile: No tylko że tam naprawdę nie ma miejsca, nawet jakbym smaru nałożył, to każdorazowe otwieranie i zamykanie drzwi musiałoby się wiązać z całkiem mocnym uderzeniem nimi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Rozważam po prostu obcięcie tego co wystaje jakimś multitoolem, ale chyba nie tak powinno to działać...
@KeepCalm: tak podejrzewam że to raczej nie wada projektu tylko mój błąd :D
Szyny górna i dolna były całkiem inne, więc tutaj raczej sie nie pomyliłem. Dostępu do zdjęć teraz nie mam, jak będę na miejscu to porobię.

Co wydaje mi podejrzane to fakt że te "boki szafy" zaznaczone na zdjęciu numer 2 wystają dosyć bardzo w stronę pokoju względem powierzchni dolnych półek, ale skręciłem 4 korpusy PAXa i we wszystkich
Pobierz Barcol - @KeepCalm: tak podejrzewam że to raczej nie wada projektu tylko mój błąd :D
...
źródło: comment_1628076010RegmgLE3iWoDRKSEiQ5zgC.jpg