Wpis z mikrobloga

Jeszcze chwilę temu Konfederacja miała nadzieję na dwucyfrowy wynik. Teraz w sondażach balansuje na progu wyborczym.

Ale że wam Tusk będzie masowo odbierał wyborców to się jednak nie spodziewałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale cóż - on gada o rozliczeniu PiSu i podatkach, a Konfederacja o 5g i plandemii. Kto z wami był "bo niskie podatki" to teraz ucieka, bo kiedy szurstwo całkowicie przestało się ukrywać.

#sondaz #polityka #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #takaprawda
czeskiNetoperek - Jeszcze chwilę temu Konfederacja miała nadzieję na dwucyfrowy wynik...

źródło: comment_1628066819IqDD2dRl8OKhpBO6RAJM5j.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@su1ik: O tak, zbratania się Korwina z narodowcami nie mogę przeboleć do dzisiaj że o tych Godkach czy Braunie nie wspomnę. Tego ostatniego szanuję za charyzmę, kulturę polityczną i elokwencję ale poglądowo to mi do niego ogromnie daleko. Krula do dzisiaj czytuje w Angorze itp ale wolałem go jak był kanapowym politykiem.
  • Odpowiedz
Potem ci przechodzi jak zaczniesz pracować.


@MarianoaItaliano: A jak założysz firmę to znowu wraca xD

myślę, że sporo wyborców konfederacji odeszło gdy sie okazało, że walczą o zakaz aborcji a o niższe podatki nie.


@atencjon: Na szczęście mówią nadal głównie o gospodarce, ale skąd lewak może to wiedzieć jeśli wszystkie tematy gospodarcze zakopuje na Wykopie (np. ostatnią świetną analizę Nowego Ładu PiS) xDDD
  • Odpowiedz
przy ostatnich wyborach


@wojtas_mks: a przy każdych innych wyborach było tak jak napisałem wcześniej. I trend zdaje się też wrócił, bo w niektórych sondażach w ostatnim miesiącu miała absurdalne 10%
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: te partie służą zazwyczaj odbieraniu elektoratu innej partii. Nie podoba Ci się partia X, jesteś przeciwko Y zagłosuj na Z. Tą taktyką było grane już wiele razy Petru, Kukiz, palikot, lepper, a później się okazuje że to żadna nowa partia tylko odłam rebrandowany partii X.
  • Odpowiedz
Research Partner


@czeskiNetoperek: czemu wrzuciłeś stary sondaż sprzed ponad dwóch tygodni? We wczorajszym tej samej pracowni mają 6.9%. Do tego dla równowagi daj Pollster gdzie mają 10%
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Przynajmniej wielu których znam tak miało xD

@Trixie: Konfederacja nigdy nie miała realnie 10%, to bullshit. Oni orbitują dookoła 7% od początku kadencji, co i tak jest sukcesem, bo spadło każdemu poza Konfederacją (Hołownia odebrał równomiernie głosy KO, PSL, Lewicy, a PiS też poleciał w dół).
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Oni orbitują dookoła 7% od początku kadencji, co i tak jest sukcesem, bo spadło każdemu poza Konfederacją

@wojtas_mks: xD
Czyli jak znowu konfa znajdzie się pod progiem, to będziecie krzyczeć, że oszukane wybory?
  • Odpowiedz