Wpis z mikrobloga

#rozdajo logo, po pierwszym sukcesie rozdajo stwierdziłem, że czemu nie mam go zrobić ponownie :D tak też słowem wstępu. Jestem grafikiem, głownie tworzę identyfikacje wizualną i materiały reklamowe (również wideo). Tak też Ty Mirku i Mirabelko! Jeśli zaplusujesz ten wpis w przeciągu 10sekund, masz szanse otrzymać całkowicie za darmo logo stworzone na potrzeby Twojej działalności, produktu, czy cokolwiek innego co potrzebujesz. Losowanie odbędzie się w niedziele tj. 08.08.2021 o godzinie 20:00. Jeśli chcesz być zawołany, zaplusuj komentarz pod wpisem.

Załączam kilka moich realizacji, miłego dnia ()
Kaioshin - #rozdajo logo, po pierwszym sukcesie rozdajo stwierdziłem, że czemu nie ma...

źródło: comment_1628060258QLMChTCRxyGlpMg3DbaKKA.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@Kaioshin: nazwy produktów też wymyślasz przy okazji? bo to dla mnie gorsze niż logo :|

jak coś już wymyślę to albo istnieje, albo nie istnieje, ale ktoś już zajął domenę i sprzedaje za 9999999999 $
  • Odpowiedz
  • 1
@CorxjeTT 300 zł za logo to za mało. Jak robisz logo to nie tylko szukasz pomysłu i go wykonujesz, ale też sprawdzasz czy nieświadomie nie robisz plagiatu, do tego wizualizacje, poprawki to wiele godzin pracy, licencje programów które kosztują itd, a on jesze robi grafiki na fejsa w tej cenie xd. Za taką cenę jedynie hindusi pracują.
  • Odpowiedz
@Kaioshin: Kurde, przydałoby się losowanie wśród osób, którym rzeczywiście się takie logo przyda, a nie wśród dzieciaków z wykopu XD Cóż, liczę na szczęście, bo firemkę otwieram za miesiąc, a fajne logo by się przydało :D
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: To takie pliki gotowe w PSD które wystarczy otworzyć, edytować jedną inteligentną warstwę (Smart objects) i wkleić tam swoje logo w formie np rastrowej, płaskie by po zapisaniu wyglądała jak naniesiona np na kartkę papieru, szybę czy szyld. Darmowe mockupy pobierzesz np tutaj https://www.freepik.com/free-photos-vectors/logo-mockup lub ogólnie wpisująć w google "Free logo mockups".

Tutaj masz video z tego: https://youtu.be/2o0EAEFcFOM
  • Odpowiedz
dzięki za odpowiedź cieszę się że konkretne podejście, a nie "to zależy" :)


@Golders-Green: No bo to zalezy, od wielu czynnikow. Jeden projekt mozesz zrobic w 1h, a nad innym pracowac bedziesz 10h. Masz wiec policzyc sobie tyle samo z gory? To tak jakbys oczekiwał konkretnej odpowiedzi na pytanie "ile kosztuje wykonczenie domu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JakubWedrowycz: ale wiesz, że to tak działa i z lewej strony pokazuje się na ekranie późniejsze wskazanie a po prawej wcześniejsze i "wykres przesuwa się na ekranie w prawo". Wg tego pacjent powiedzmy "ożył". Jakby linia prosta była po lewej a zygzaki po prawej to by "umarł". Po prostu źle to odczytujesz
  • Odpowiedz
@Kaioshin: Miało być wczoraj losowanie ale wyszło tak, że nie miałem jak (°° chyba nie było z tego powodu ofiar śmiertelnych także losowanko w poniedziałkowy poranek i wygrywa @bladyatl ! Gratuluję i zapraszam na PW. Dla niepocieszonych za miesiąc kolejne rozdajo logo () wołam na wyniki

@user512 @tiofen @bewuce
  • Odpowiedz