Wpis z mikrobloga

#nocnajazda - czy to #samochody czy #motocykle. Brak celu, moja ulubiona muzyka - tylko ja.
Zjazd na stacje, księżyc swieci, red bull w dłoni. Niedaleko stoją dwa ziomki bez pośpiechu dopalając fajkę. Chyba mamy podobne gusta.
Przy dystrybutorze Sasza tankuje lpg do swojego opla. Chłopina widać ze zmęczony życiem, robi co może. Na szczęście dopiero 4:15 i zdąży stawić się o 5 na taśmie zanim poleci z robotaju.
Niebo powoli robi się jasne. Ziomki obok zawinęły się w nieznanym kierunku. Saszka szybko zniknął bo lał tylko za 2 dychy. Dopijam energola na raz, kierunek baza.
Niestety przez k**wa rząd się skończyło. Wieczór oglądania powtórek w szklanym ekranie bo jazda powoli staje się luksusem. Bak w motocyklu kosztuje mnie już prawie stówę a starcza na, ja wiem, 200 km?
Na #paliwo idzie tyle pieniędzy ze niedługo będziemy robić głownie na nie a ludzie dalej nic z tym nie robią. Rozmawiałem ostatnio o tym ze starszą osobą i jej to nie dotyczy bo ona „tankuje od sąsiada z baniaka ropę” a dali dwie emerytury. Nikt tyle nie dał.
Dabum tsss.
  • 6