Wpis z mikrobloga

Gapico na gniotach uczy Kmerskiego choć sam umie tylko powiedzieć w tym języku Dzień Dobry. Komedia. Bareja by tego lepiej nie wymyślił.
Niech się lepiej zajmie korzenioplastyką albo hodowlą jedwabnika.
#raportzpanstwasrodka
  • 17
  • Odpowiedz
@ziolowytomek: Przypominam jak zawsze, że on prowadzi program Phnom Penh News. Mnie na prawdę ciekawi czy on w taki sposób próbuje zdobywać nowych widzów i dlaczego on myśli, ze to kogoś obchodzi.
  • Odpowiedz
newsy z dupy


@katalizator_spalin: dokladnie ... prawie nikogo to nie interesuje, strata czasu na cos takiego ... wogole Gapa mysli ze jak raz cos zrobi to juz zawsze fajnie tak bedzie ... tymczasem gowno prawda ... najlepsze co z nim bylo to interakcja z Lysym w Polonii ... dialogi dwu gamoni czasem dosc zabawne byly ... na kanal trzeba miec pomysl a tutaj widze sztuczna kreacje na sile ...
  • Odpowiedz
@iolsh: moja żona ogląda „Pierogi z kimchi” i tak sobie pomyślałem, że Gapcio ze swoim kanałem jest wspaniałą parodią tego gniota dla gospodyń domowych :) Co ich łączy: mieszkają w krajach azjatyckich, mają gówniaka, którego pokazują na filmach, łażą z kamerą po ulicach, pokazują kuchnię regionalną. Co ich dzieli: typiara mieszka, w jednym z najbardziej rozwiniętych krajów Azji, (Gapa na śmietniku tego kontynentu), nie pije i nie chodzi spuchnięta i spocona
  • Odpowiedz
@katalizator_spalin: tylko różnica jest taka, że przecietną polkę kimchi utrzymuje mąz Koreańczyk a Gapa musi sobie jakoś sam poradzić a kimchi akurat pokazuje rzeczy podobne do gapy czyli gówniaka i gotowanie a oglądają ją polskie grażyny głównie(no offence dla żony moja też ogląda). "kątętu" to ona za specjalnego nie ma a czemu jej kanał tak się rozrosl to nie wiem bo umysłowo to jest mega przeciętna baba
  • Odpowiedz
@theLPD: Nie zgadzam się z tym co piszesz odnośnie Kimchi.
Mąż może i utrzymuje, ale ona ma dar przyciągania do siebie ludzi pewnie dlatego że zawsze jest pogodna i uśmiechnięta.
Zresztą Tharong ma też kanał na jutubie i mąż ją utrzymuje i co z tego? Nic.
Obserwowałem jak Kimchi wystrzeliły suby, nie uważam żeby to było dlatego że pokazuje dziecko bo dziecko jest dodatkiem.
Sam kilka jej filmów obejrzałem bo ciekawie
  • Odpowiedz
@dizel81: z tym sie nie kłóće, dla mnie czy mojej kobiety jest mega przeciętna umysłowo. weź tylko pod uwagę że ona pokazuję Koreę, na która jest moda od lat juz. mnostwo dziewczyn i kobiet jest zafascynowanych kultura krajem i chciałoby znaleźć swojego koreańca. a kambodzą to dla kobiet syf. to raz. plus ma wzięcie grażyn plus dziecko też robi swoje.
a gapcio to gapcio, głupi nie jest ale się mota i
  • Odpowiedz