Wpis z mikrobloga

Dawno nie patrzyłem na ceny mieszkan (jakies pol roku temu ostatnio) i to co sie teraz #!$%@? to jakieś nieporozumienie. Przeciez zarobienie pieniedzy na nawet jakies gówniane mieszkanie i nie zadłuzenie sie na 30 lat graniczy z cudem. Ten kraj to jakiś #!$%@? żart.
Ja nie wiem co ma niby zrobić młoda osoba bez bogatych rodziców, która chce mieć coś swojego. Zostaje albo emigracja albo sprzedawanie skuna w bramie.

#przegryw #mieszkanie #polska #zalesie
N0rkoman - Dawno nie patrzyłem na ceny mieszkan (jakies pol roku temu ostatnio) i to ...

źródło: comment_1627985976rKONL91x2QXqhxDIbRBRkP.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@N0rkoman:
Naucz się budowlanki, załóż działalność i działaj. Terminy są mega do przodu, kasa ładna. Z 10k spokojnie co miesiąc można odłożyć, a pracując więcej to i po 20-30k ludzie odkładają. Sam wybudujesz pozniej swój domek, a odłożenie na to zajmie ze 3 lata. To z prostych opcji co jeden znajomy zrobił.

Można iść też w korpo i żyć po taniości, a następnie uciec z miasta i kupić coś taniego.
  • Odpowiedz
@N0rkoman:
Ale pamiętaj, że żadnej bańki nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda szczempić ryja. Ceny żarcia zachodnie, ceny prądu zachodnie, ceny paliwa zachodnie (albo wyższe), ceny mieszkań (zaraz będą) zachodnie, podatki (większe lub równe) jak na zachodzie, tylko zarobki dalej p0lskie i poziom usług publicznych też dalej p0lski
  • Odpowiedz