Wpis z mikrobloga

@szamus1: od razu kombinuj, zeby ją za reke złapać jak pójdziecie na spacer jak najszybciej. Proponuję dlugie spodnie ubrać i rozpiętą koszulę. Jak masz czas to ogarnij wczesniej fryzura. Powodzenia
Się ubierz tak żebyś czuł się komfortowo. Ubierz się tak żeby było widać, że nosisz się tak na co dzień, a nie że założyłeś coś specjalnie dla niej. Ja np. nie noszę raczej koszul, więc na pierwsze spotkanie jej nie założę, bo czułbym się źle i sztucznie. Zawsze dobrze fitujący denim i slim fit t-shirt basic w ciemniejszym kolorze to mój zestaw. Kolega u góry słusznie napomniał o fryzurze, jak dla mnie
@szamus1: Tak jak napisali powyżej: ubierz się lepiej niż tak typowo codziennie, ale też bez żadnych nie wiadomo co, teraz jeszcze ciepło to koszula już ciężko. Zapewne polówka się sprawdzi. To kobiety mają dużo większe pole do popisu tutaj, także się nie przejmuj. Ogólnie się nie przejmuj, ponieważ na pierwszym spotkaniu to dopiero ustali się charakter relacji i dopiero po paru minutach (a może i sekundach...) będzie wiadomo czy to w