Wpis z mikrobloga

Pewnie temat już przerabiany milion razy, ale jeśli ktoś chce potężną dawkę czarnej pigułki bardziej gorzkiej niż czekolada 100% to polecam wejść na Filmweb i tam poczytać wpisy na temat aktora sławnego z tworu dla p0lek o nazwie "365 dni".

https://www.filmweb.pl/person/Michele+Morrone-2742542

Jeden komentarz szczególnie przykuł moją uwagę, bo wyrażanie opinię otwarcie i bez ogródek:

"Kobiety piszace tutaj sa szczere, bo sa anonimowe. Wyrazaja swoje prawdziwe opinie, nie bojac sie ostracyzmu czy posadzenia o jakiekolwiek epitety.

A wiec sa szczere opinie kobiet.

Czarno na bialym widac, ze kobieta moze byc mezatka, moze miec partnera, moze miec dzieci, a wszystko to nic nie zmieni w kwestii czystego pozadania.
Jedna z kobiet tutaj pisala wyraznie - ten gosc nie jest dla niej kandydatem na meza - meza juz ma, ciepla kluche czy tez przystojnego, ogarnietego faceta - to zupelnie nieistotne. Wloch wzbudza w niej pozadanie, jakiego nie wzbudza w niej maz. Z Wlocha nie zrobilaby meza - z nim tylko do wyra, na dobry seks. A gosc, ktory zostal jej mezem - on nadaje sie do budowania domu, zapewniania bytu rodzinie, opiekowania sie dziecmi. Ewentualnie do seksu bez fajerwerek.

Dla ktorego z nich trenowalaby i stosowala diete, zeby miec piekne cialo? Dla ktorego z nich bedzie dbac o cere, depilowac sie, swietnie sie ubierze, nalozy najlepszy makijaz i ulubione perfumy? (nie - nie DLA SIEBIE - to czeste klamstwo)
Odpowiedz jest prosta - dla tego, ktory powoduje u niej naplyw sokow miedzy nogami. I nie jest to jej maz."

Niestety takich tam niewiele, bo większość to p0lkowe spuszczanie się nad Włochem, który jest po prostu takim samym chadem jak każdy inny chad na świecie, ale ma bardziej ciemną skórę. Równie dobrze mógłby być jednak Turkiem albo jakimś Grekiem, a nawet opalonym Polakiem. Występuję tu element idealizacji danej narodowości będącej efektem promowania najlepszych pod względem wyglądu jednostek głównie w mediach i na przykład w książkach z gatunku harlekinów. Prawda jest jednak taka, że przeciętny Włoch nie wygląda jak Morrone. Tak samo przeciętny Hiszpan nie wygląda jak Banderas. Jednak tego p0lki nie rozumieją i myślą, ze jak taki Morrone jest chadem, to każdy Włoch tak wygląda, a wszyscy Polacy to totalne gówna xD

Przeglądając właśnie te komentarze p0lek zobaczyłem pogardę jaką kierują wobec polskich mężczyzn. Na przykład jedna napisała, że Polacy wyglądają o wiele gorzej i na dodatek nawet po opaleniu nie mogliby się mierzyć z Morrone. Pełno tam też białorycerzy, którzy muszą za wszelką cenę bronić p0lki obwiniające o wiele rzeczy facetów i oskarżające ich o gwałty, a jednocześnie marzące o gwałcie dokonanym przez chada.

#blackpill #przegryw ##!$%@?
  • 1
  • Odpowiedz
@Masterpolska94: Dlatego cisne beke z frajerów którzy marzą o związku. Jakim #!$%@? związku, z kim niby? Całe szczęście już od paru lat jestem zdrowym mizoginem, zresztą nawet w czasach gdy nie byłem to wiedziałem że caly ten romantyzm to ściema. Ludzie chcą sie ruhać i tyle. Jedni to rozumieją a inni dopisują do tego mniej lub bardziej dziecinne ideologie.
  • Odpowiedz