Wpis z mikrobloga

@Radekgalazka: Po #!$%@? to wstawiłes i #!$%@? Ciebie to interesuje gdzie mam wizytę u ginekologa w środę właśnie co Ciebie to interesuje pewnie zazdrościsz mi sam też możesz pójść do ginekologa żeby zbadać sobię #!$%@? właśnie czy się nadaję do ruchania i czy jest sprawny.
@marlenkasarenka123: Marlencia właśnie powtórzę się bo mogłaś przeoczyć Ty matwico waginalna,

Marlencia Ciebie matka utrzymuje pasożycie Ty zawszony okresowy niemyty Ty, my przynajmniej mamy hobby ja osobiście lubię jak Srasz w wychodku i myjesz się w misce na lajvie, a ty jakie masz hobby ? Pasozytowanie na Pani Stasi ? Wstyd tfu pluje na Ciebie nierobie Ty. Dobrze ze Cię tak Rafatus tłuk jakbyś mi do domu wesz zniosła to bym
@Muszlaklozetowa: Od mojej rodziny i od mojej mamy to Ty się lepiej trzymaj zdała i mojej mamy imienia nie masz prawa wgl pisać bo Ty całej rodziny mojej nie znasz w sumie ona by na pewno nie chciała Ciebie znać gorszego pasożyta na oczy nie widziałam masz nudne pewnie życie skoro innym życiem się interesujesz lepiej zajmij się swoim i zajmij sprawami związanymi z Tobą znajdź sobie jakieś hobby w sumie
@Drapak: Umyj dupę musisz umyć dupę po sraniu bo srasz tutaj właśnie aż u mnie śmierdzi dlatego musisz dobrze umyć a przede wszystkim wytrzeć i masz straszny ból dupy najlepsza jest taka maść ale po tą maść to do Rafatusa musisz na pisać bo ona jest specjalnej produkcji.