Wpis z mikrobloga

Mirki, gdzie w mieście Poznań można znaleźć jakąś normalną pracę lub dobrze zarobić?
Nie jestem programistą ani budowlańcem i marny ze mnie fizol, mam alergię na Januszexy.
Walczę na Pracuj, z reguły cisza, parę rozmów, ale później odrzucenie lub ghosting.
Za cienki jestem by podbijać świat przez Linkedin, z kolei na OLX czy Facebooku w dziale prace jest sam szajs typu amazon, dyskonty, obsługa w żabce, sprzątanie,
a i tak patrząc po komentarzach, to o każdą taką ofertę bije się dziesięciu Ukraińców.
Znajomi i rodzina nie mogą mi pomóc.
Pracowałem jako helpdesk i w pogotowiu komputerowym, obsługa klienta.
Posiadam prawo jazdy kat. B, jestem niekarany, bez nałogów, angielski na poziomie C1.
Wiek już dawno niestudencki.
Z McPrac podejmowałem się prac jako dostawca, rozwoziciel jedzenia, obiłem się o magazyn, jeden wielki wyzysk i fatalne warunki.

#praca #pracbaza #rekrutacja #hr #zalesie #poznan
  • 10
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Amazon normalna robota, no sorry ale białym Murzynem nie jestem żeby biegać jak jakaś małpa z licznikiem i lać w pampersa, bo do kibla nie wolno, żeby Bezosowi saldo nie spadło, patrząc jak w mantrę na hasło: work hard, have fun, make history. Mam trochę większe aspiracje. Miałem przez chwilę do czynienia z typkami którzy tam się odnaleźli, potrafili prowadzić rozmowę za pomocą jedynie trzech słów: #!$%@?ć, #!$%@? i
  • Odpowiedz