Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mom trochę duży problem z #android
Ostatnio próbowałem odblokować Bootloader w swoim Huawei Mate 20 Lite i musiałem przez HiSuite przywrócić Android 9 i EMUI 9 - jak wiadomo nie można już uzyskać kodu do odblokowania Bootloadera, więc użyłem programu Miracle Box bo zauważyłem, że jest tam opcja odblokowania Bootloadera bez kodu. Pobrałem programik, podłączyłem telefon, uruchomiłem tryb Fastboot i w programie kliknąłem "Unlock Bootloader" - telefon po chwili się zresetował ale o dziwo nie przywrócił ustawień fabrycznych. Włączyłem jeszcze raz tryb Fastboot i nadal było tam napisane "Phone Locked" czyli Bootloader nadal był zablokowany... Więc już sobie odpuściłem i przywróciłem Android 10 i EMUI 10 i zacząłem przywracać swoje Aplikacje z Kopii zapasowej... I tu się zaczyna.
Netflix - po uruchomieniu aplikacji wyświetla się komunikat "Ta aplikacja nie obsługuje tego telefonu" odinstalowałem i już nie mogę znaleźć tej aplikacji w sklepie Play.
Google Chrome - nie mogę go zaktualizować do najnowszej wersji
I więcej problemów jeszcze nie zauważyłem - aplikacje bankowe działają.
Więc Bootloader zablokowany, wyłączyłem jeszcze Opcje Programisty w Ustawieniach i opcje odblokowania OEM - nadal nic.
Jakieś pomysły co może być nie tak?

#root
#huawei
Pobierz mamniciwszystko - Mom trochę duży problem z #android
Ostatnio próbowałem odblokować B...
źródło: comment_1627902291Rl6tG6RW4Yg3BPCNZpnBB6.jpg
  • 8
@mamniciwszystko: a zainstalować apki Netlfix pobranej z internetu nie możesz?
Spróbuj przez inny smartfon pobrać es files (menadżer plików), dzięki niemu możesz zrobić instalkę apk z dowolnej aplikacji czy gry, jaką ma ten smartfon, następnie apkę Netflix'a, przeżuć na ten Twój smartfon.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mamniciwszystko: wgraj system na nowo przez e-recovery, choć możliwe że przy próbie odblokowania bl coś się odblokowało i certyfikatyfikacja poszła się #!$%@?ć. Pobierz aurora store i z jego pomocą pobieraj apki które się w sklepie nie wyświetlają jeśli powyższe nic nie da