Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Murphy99: przeciez nitro od zawsze byl stronniczy, wszystkie jego commentary sa stronnicze. Nie jestem jego widzem, kojatzylem nitro jako pozera od dawna ale wyszlo tak ze odpalałem jakies filmy wardegi na yt vanced jak poscast w tle i zaczelo mi polecac nitro juz od dawno i kazdy material ktory wydawal byl przykry i zawsze byl stronniczy.

Juz nie mowiac jak pozerowal, to jsst najslyniejszy pet ktory zawsze #!$%@? poki go za
@Murphy99: ja rozumiem retuszowanie pryszczy ale zmienianie ksztaltow ciala czy twarzy to juz #!$%@? grubo trzeba miec w glowie. One w tych filtrach np. taka Monika, Fagata wgladaja zupelnie inaczej niz bez filtru. Wystraczy przetestowac ten filtr na sobie, ja siebie #!$%@? nie poznaje jak uzyje ktoregokolwiek z tych filtrow... te filtry powinny byc zabronione przez to ze ryja psyche mlodym dziewczynkom i ogolem mysle, ze dziewczynom w nawet duzo starszym
@Murphy99: Nigdy nie zrozumiem fenomenu tego #!$%@? Nitro


@bvrvn: mhhh gościu odpowiednio balansuje między „archetyp cwaniaczka z ostatniego rzędu w autokarze”. A gościem a wiedzeniem kiedy ugryźć się w język i odpowiedz do rzeczy.
A tak trochę innaczej inteligetny i ma te zadka umiejetność to sama co friz czy Ewron do zdystansowania się i wyczucia co jest właściwe, potrafi tez myśleć nie zależnie i abstrakcyjnie, przez co jego „potyczki słowne”