Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 38
524 098 + 75 = 524 173

Wczorajszy wypad domo-działkowy, bo nie miałem jak wrócić po przywiezieniu samochodu.
Pogoda spoko, głównie chmury, wiatru brak. Do Serocka i ciut ciut droga utwardzona klasy asfalt (głównie), rzadziej kostka, czasem dobrze ugnieciony szuter.
W Nieporęcie pierwszy "postój", gdzie chciałem napić się czegoś zimnego, ale kolejka do McDrive zniechęciła. Szybkie uzupełnienie jedynego funkcjonującego bidonu i dzida dalej. Tu chciałbym NIE pozdrowić pedalarza w gaciach obciskających mu mózg, który śmignął po wewnętrznej stronie ronda (mojej lewej) kiedy włączałem się do ruchu. Też wjeżdżał od McD, poleciał po tej kostce co to bliżej środka ronda kładą. Niech mu dętki strzelają co 5 kilometrów.
W Serocku pierwszy postój planowy, zatankowanie bidonu, dla smaku kupiłem jakiś izotonik o temperaturze poniżej temperatury powietrza. Za Serockiem na początek rozjeżdżona droga polna, nieco twarda, choć doły dawały o sobie znać. Gdzieś od Serocka bolała mnie głowa, mimo nażarcia przed wyjściem, i ITBS. Nie polecam bólu głowy i krzywej drogi.
Dalej drogę obrałem wzdłuż Narwi po jej wschodniej stronie, w sumie nic ciekawego, po lewej wał, po prawej jakiś las przeplatany czasem innymi chwastami.
Jak już mi się tak mocno nie chciało jechać jakieś 3 km od celu znalazły się świetne motywatory - gzy. Jechałem bez koszulki, to nie mogło się źle skończyć :3

Z kategorii Wykop bawi i uczy:
- gzy latają z prędkością ok. 12-14 km/h, jak jesteś zmęczony i gryzą - jedź szybciej!
- ważki osiągają do 15 km/h, ale nie latają zbyt prosto, więc nie nadążają za rowerem.

W komentarzu smutny widok rzeczki trafiającej do Rezerwatu Stawinoga.

Max square: 8x8
Max cluster: 90
Total tiles: 388 (+34)

W Lipcu zrobiłem:
total 395,7 km
max 213,1 km
min 5,5 km
jazd 8
średnia 49,46 km/jazdę

#rowerowyrownik #wagantowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
źródło: comment_16278494464qO80MMrO0GhYTDt4GkNr0.jpg
  • 1