Wpis z mikrobloga

Każdy ma prawo iść sobie chodnikiem i nikomu nie przeszkadzać. Albo siedzieć na ławce pod blokiem i gadać z ziomkami. Albo wracać z imprezy nad ranem, oczywiste.
Ale jak to jest, że nigdy na komendzie nie jest pobity senior java developer. Albo autobus nie rozjezdza wśród patusow panią magister chemii.
Na stadionie nie jest pałowany jakiś znany z miejskiej filharmonii trebacz. Hmm. Co oni ciągle w domu siedzą czy o co chodzi? Zastanawiające ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#katowice
  • 32
  • Odpowiedz
  • 0
@Mruvek no nie wiem. Mój ojciec zginął na przejściu dla pieszych potrącony przez #!$%@? alkoholika, a nie był wybitnie uczonym. Mało tego. Był wrogiem alkoholu, a i tak go zabił. Gdzie tu logika?
  • Odpowiedz
@Mruvek: ale typowe, wykopowe #!$%@? xddd
Rozumiem, ze ty zawsze znasz zawod wszystkich zatrzymanych i bioracych udzial w bojce? Skad wiesz, ze tam nie bylo zadnego informatyka? Mojego kumpla pracujacego w IT jakis patus pobil w klubie z 2 lata temu bo za duzo sie na niego gapił xd Takze tyle odnosnie twojej idiotycznej teorii
  • Odpowiedz
nigdy na komendzie nie jest pobity senior java developer

autobus nie rozjezdza wśród patusow panią magister chemii

Na stadionie nie jest pałowany jakiś znany z miejskiej filharmonii trebacz


@Mruvek: większego zgromadzenia danych prosto z Instytutu Danych z Dupy już dawno nie widziałem XD

  • Odpowiedz
  • 1
@Mruvek Wykopki odkrywają że najbiedniejsze klasy społeczne najczęściej popełniają przestępstwa, no i oczywiście obowiązkowo czują się dzięki temu tacy lepsi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mruvek: Mój sąsiad (mężczyzna po studiach, były nauczyciel) został pobity prawie na śmierć przez dwóch patusów totalnie bez powodu, nawet go nie okradli. I co? Powiesz mi, że on też jest patusem bo znalazł się w złym miejscu i złym czasie?
  • Odpowiedz
@Sylwunia: czy wy umiecie czytać ze zrozumieniem? Jasne, że zwykłym ludziom zdarzają się wypadki. Jasne, że normalni ludzie są atakowani przez patusow.
Ja mówię o tym, ze gazem i pałą na stadionie dostanie seba, a ja nie mimo że byłem na tym samym meczu. Tylko ja nei krzyczałem #!$%@? policję, nie rzucałem w nich kamieniami i nie skaklem na siatkę jak małpa.
  • Odpowiedz
@KasjuszHasta: #!$%@? czy wy czytacie ze zrozumieniem w ogóle co pisze xD?
Gdzie napisałem, że ze z branży IT nikt nigdy nikogo nie pobił?
Pisze tylko, że dziwnym trafem jak jest afera z pobiciem na komendzie albo używaniem przemocy przez policję na ulicy wobec kogoś to na 99% nie jest to normalny poważny człowiek.
Może dlatego że normalny poważny człowiek jak dostaje mandat za picie w parku to go przyjmuje
  • Odpowiedz
@Vegas8: oczywiście, że czuję się lepszy od patusa tarzającego się z drugim patusem na środku ulicu, nie mam żadnego powodu żeby było inaczej.
Nie mówię o popełnianiu przestępstw, tylko "znajdowaniu się w złym miejscu o złej porze". Powinni przypadkiem do kasyna nie chodzić albo w totka nie gtac, bo z takim pechem to nie wróze sukcesów.
Chyba że to nie pech i może sami ściągają na siebie te sytuację? Nie,
  • Odpowiedz