Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DurzyHarakter30: tak, tylko Ty tak uważasz, raz na rok w dniu tak ważnym dla Warszawy można (i jest to dzień ważny niezależnie od tego czy ten zryw miał szansę powodzenia)

co innego zwężenie głównej arterii wschód zachód na odcinku paru km ho pan Trzaskowski sobie deptak w Jerozolimskich wymarzył ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ulises mi się zawsze 1 sierpnia kojarzy z uposledzonymi umysłowo narodowcami typu bug honor ojcyzna. Nie mówię, że nie powinno być tego, ale trochę w innej formie. Ale to tylko moje zdanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DurzyHarakter30: cóż, na to, że patusy i kibole przywłaszczyli sobie ten ważny dzień nic nie poradzimy, ale pomyśl sobie wtedy o tym, że te same środowiska wielbią Legiunie promowana przez komuchów na 500% (podczas gdy głównym klubem przedwojennej Warszawy była Polonia) i nie pozwól by ćwierć inteligenci sprawili, że nie zatrzymasz się i nie wspomnisz ludzi, którzy walczyli byśmy mogli tu prowadzić dyskusję po Polsku ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@#!$%@?: mój dziadek również walczył i był w AK, po wojnie zawsze się bał by go nie czerwoni nie znaleźli, najbardziej żałuję, że dziadek odszedł nim ja dojrzałem by móc go o wszystko wypytać

a o naszych "elitach" politycznych to nawet nie będę zaczynać, bo nie chcę się denerwować