Wpis z mikrobloga

@Wrobel_1111: Nie są najlepszej, ale są podstawowej jakości.

@PrimoUltimo: Jedynie jakby dało radę dość tanio, lub z ewt dopłatą - to płytkę na chipsecie B560 bym wybrał.
Tutaj szkoda, że nie podałeś dokładnego modelu tej B460 - bo to może być jakiś totalny badziew.

Można wtedy oczywiście założyć procesor i5 10400f i szybsze pamięci niż 2666MHz, ale w przyszłości można zmienić proca na całkiem fajnie wycenionego i5 11400f.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maniek50005: Nie jestem pewien, czy mają certyfikat w razie wypadku, a za naprawdę dobre pieniądze można wziąć na przykład Cooler Mastera, jak ja mam
A jakby co, masz bezpieczne plecy
No i sto złotych więcej na część, której nie trzeba wymieniać i która długo długo posłuży, to chyba niewielka strata
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: Oczywiście, że 1660 będzie lepsze, no bo... Jest lepsze XD
Ale mam u siebie 1650 Asusa i jak dotąd w każdej grze sam sobie obniżam jakość, bo po prostu nie chcę aż tyle
Jedynie w CoD:Warzone przy jakości, jaką bym chciał, wszystko bardzo mocno grzeje, ale to tyle
  • Odpowiedz
jak dotąd w każdej grze sam sobie obniżam jakość, bo po prostu nie chcę aż tyle


@Wrobel_1111: Czekaj, obniżasz jakość bo nie chcesz aż tak dobrej? xD
1650 to jest karta do kompów za 2000 zł a nie prawie 4.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3gion: Tak, obniżam sobie jakość bo nie chcę aż tak dobrej XD
Ja składałem za łącznie właśnie 3,5 tys - 4 tys, miałem wziąć 1050 Ti, ale nie było żadnej, więc wziąłem tą
I lubię ją
  • Odpowiedz