Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#remontujzwykopem

Dzień 6 jak odebrałem klucze. Szkoda że jutro niedziela ale w planach wycinanie futryn więc będzie ogień dla somsiadów xD już mam takiego flexa jakiego nigdzie nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) tarcza 230mm, kawał #!$%@?.
Dzisiaj pierdoły, trochę elektryki, trochę gipsowania. Jutro może na drugi raz zagipsuje. W poniedziałek trochę kucia bo kable i gniazdka trzeba obsadzić ale jak wyjdzie to zobaczymy. Wg dzisiaj spróbowałem oderwać płytki w przedpokoju i poddają się po mocniejszym dziobnieciu młotkiem. Klej ściągnę maszyną z wypożyczalni do zdzierania resztek kleju.

Mam tylko jedno pytanie, czy piecyk gazowy mogę samodzielnie wymontować żeby położyć za nim płytki?
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zalogowany_jako: nie mówię Ci tego jako katolik bo nie jestem i mam to w dupie czy ktoś pracuje w niedzielę, wiem to po prostu z doświadczenia.. jak ma się coś #!$%@?ć to zawsze w niedzielę się to zrobi jak wszystko zamknięte.
@zalogowany_jako
@bslawek
A ja tu może jako katolik, ale tak nie do konca... Nie myślmy po katolicku. Praca w niedzielę to nie jest problem moim zdaniem, ale... chodzi o ludzki odpoczynek. Jest to często jedyny dzień w tygodniu u niektórych ludzi, kiedy mogą się w miarę wyspać, odpocząć, a dudnienie w ściany od 9 troche jest męczące. Drobna robota typu malowanie ściany - ok, ale wycinanie futryn doprowadzi ich do szalu XD