Wpis z mikrobloga

jak myślę, że za rok będę mieć do zapłacenia ponad 4k podatku to boli mocno. Tak zacząłem czytać co można wliczyć w koszty i trafiłem na informacje, że dyrektor KIS zatwierdził wliczenie np internetu kupionego na karcie SIM dedykowanego do giełdy. Zastanawiam się czy np jakbym kupił laptop gdzie typowo pobralbym sobie oprogramowania do analizy i czytał tylko tag #gielda na wykopie to by się zaliczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z ciekawości napisze do KIS (pomine informacje o tagu).
  • 15
@kexus512: tylko w tym wypadku musiałbyś przedstawić dowody jak to miałoby Ci pomóc. To brzmi bardziej jak opinia niż fakt.
Posiadanie stulejki może być korzystne - więcej testosteronu = więcej energii na analize XD.
@Alcadent: ale że byś używał tego internetu tylko do giełdy? To ci się chyba średnio opłaci. A jak zamierzasz używać tego Internetu tez do innych celów to gdy cię fiskus przetrzepie to się okażę, że za kilka groszy se smrodu narobiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gra nie warta świeczki.
4k podatku, czyli zysku 20k. Czyli w kieszeni 16k. W uproszczonych obliczenach. Bez odliczania żadnych kosztów. I zaczyna się kombinatoryka jak wych***c.

...