Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZdeformowanyKreciRyj: spoko :) ja chciałem dopytać opa, bo jestem ciekawy czy wybrał się zupełnie w ciemno na szlak gdzie całkiem sporo ludzi by się zablokowało w kontakcie z ekspozycją, czy może jednak wiedział co robi. Rysy są właściwie prostym szlakiem, ale pod jednym warunkiem, że nie masz leku wysokości i/lub przestrzeni, wtedy mogą okazać się nie do przejścia i widziałem taki przypadek na własne oczy. Stąd moja ciekawość ;)
@takimireczek Od jakiegoś czasu konsekwentnie jadę i robię to co wcześniej przekładałem (bo daleko, za mało urlopu na taki wyjazd, itp.). I tak w zeszłym roku Bieszczady, a w tym Tatry. I w jakimś stopniu mam lek wysokości, ale właśnie dla ekspozycji się tam wchodzi :)
@DojadeWas dzięki, orla mnie ciekawi bo wiele się o niej nasłuchałem i sam w przyszłości też spróbuję. Także trzymam kciuki ;). Jaka była sprawność twoich nóg
@ma999: Miałem nieodpowiednie obuwie, całkowicie nieprzystosowane do dłuższych szlaków, i moje pięty były w tragicznym stanie, poza tym nie miałem większych zakwasów, takie zwykłe uczucie zmęczenia jakbym przebiegł półmaraton :P