Wpis z mikrobloga

Czy są mężczyźni, którzy naprawdę wierzą w to, że są bohaterami, bo uratowali samotną matkę?

Przecież tego typu teksty to tylko taka prostacka manipulacja mająca wjechać na honor mężczyzny, w którą nie wierzą nawet (a może przede wszystkim) te samotne matki i wystarczy mieć IQ wyższe od kamienia, pomyśleć i poobserwować przez minutę niezaślepionymi spermą oczami zachowanie kobiet, żeby było to oczywiste.

Ile to ja się nasłuchałem żali wielce zasmuconych matek takich gości, wypytujących wszystkich naokoło jak nakłonić syna do zmiany zdania, albo podś#!$%@? znajomych kobiet za ich plecami...

Biorąc samotną matkę wysyłasz społeczeństwu sygnał: "jestem desperatem, genetycznym śmieciem, który musi się zadowolić resztkami po innych" i nie, nie jest to zdanie przegrywów, ale głównie KOBIET, przygrywy tylko obserwują rzeczywistość.

Możecie napisać: "co mnie obchodzi życie innych?" i macie absolutną rację, niech żyją jak chcą, po prostu bardzo ciekawi mnie co kieruje tymi mężczyznami, cóż takiego strasznego wydarzyło się w ich życiu, że decydują się na takie upokorzenie, na wydawanie swoich w pocie czoła wypracowanych zasobów na obcego bękarta i wysłuchiwanie przy każdej większej kłótni nieśmiertelnego klasyka "zostaw go/ją, nie jesteś jego/jej ojcem" wypowiadanego przez matkę. To jest jakiś wyższy poziom samobiczowania, którego nie jestem w stanie pojąć.

To już łatwiejsi do zrozumienia są ci goście, co lubią patrzeć jak wielki czarnoskóry byk rucha ich żonę - po 30 minutach jest koniec, mąż samotnej matki marnuje całe swoje życie...

#p0lka #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #madki
throwaway2137 - Czy są mężczyźni, którzy naprawdę wierzą w to, że są bohaterami, bo u...

źródło: comment_1627721929kKHjdhPzWy0C5MgT1C4qIz.jpg

Pobierz
  • 23
W zasadzie to jest to gra na przetrwanie całego gatunku może oto w tym chodzi? Czysta biologia samiec beta wie (podświadomie), że jego potomstwo będzie słabe i nie ma możliwości przekazania swoich genów to pomoże samicy, która wybrała najlepsze geny pomóc tym genom w trudnym czasie dzieciństwa.
@throwaway2137: najpowszechniejszy zasób we wszechświecie to męska desperacja i pragnienie związku, wbrew gadaniu mgtow czy redpill kołpiarzy. baba kupuje kota, a chłop sznur. No i kolejna sprawa: nigdy nie niedoceniaj męskiej zdolności do kołpowania. Będzie sobie wmawiał, że wychowywanie owocu grzechu jest czymś chwalebnym i cnotliwym. Do tego widać, że ich to boli, bo pierwsze co robią po "założeniu" takiej "rodziny" to dorobienie kolejnego dziecka, żeby sobie jakoś osłodzić gorycz. Nawiasem
@throwaway2137: Tak. Oczywiście nigdy w życiu nie dotknąłbym samotnej madki, ale kiedy byłem młodszy i mniej doświadczony faktycznie wierzyłem w te kłamstwa feminoidów: że zostały 'skrzywdzone', że ich poprzedni facet był okropny, że ktoś je zgwałcił itd. Potem wraz ze wzrostem doświadczenia mi przeszło.

To wina braków w wychowaniu. Zarówno matki jak i ojcowie powinni uczyć swoich synów, że kobiety kłamią i manipulują jak szalone. Kiedy ty kończysz jeść śniadanie przeciętna
amantadeusz - @throwaway2137: Tak. Oczywiście nigdy w życiu nie dotknąłbym samotnej m...

źródło: comment_1627723572mdg8PNGzepnhWocQ4f4M1l.jpg

Pobierz
że nowy partner kobiety zabijał jej dzieci z poprzedniego związku


@amantadeusz: W czasach prehistorycznych nie wiedzieli skąd się biorą dzieci w późniejszych czasach już bardziej. Z resztą mogę się zgodzić odnośnie współczesnych czasów.
Jednak zachowanie tych co opiekują się samotnymi matkami wynika z instynktów pierwotnych przed powstaniem cywilizacji. Poskromienie tych pierwotnych instynktów, szczególnie tłumienie seksualności młodych ludzi pozwoliło rozwinąć cywilizację a teraz spuszczenie z łańcucha tych instynktów tą cywilizację niszczy. Natura
W czasach prehistorycznych nie wiedzieli skąd się biorą dzieci w późniejszych czasach już bardzie


@MedrzecInternetu: Ludzie o tym doskonale wiedzieli na całym świecie. Naukowcy badający np prymitywne ludy Amazonii zauważyli, że kobieta po porodzie ma ok 2 letni zakaz spółkowania. Właśnie po to aby nie zajść w kolejną ciąże zbyt szybko, bo na kolejne dziecko być może nie starczyłoby pożywienia i zmarłoby z powodu osłabienia. Bardzo często ten zakaz kończył się
@Pecunianonolet: hmmmm, to info z kilku różnych pozycji

nowa historia ewolucji człowieka - Dunbar
Bonobo i ateista - de Waal
The Origins of War: Violence in Prehistory
Guns Germs and Steel - Jared Diamong (tą ogólnie odradzam)
The 10,000 Year Explosion: How Civilization Accelerated Human Evolution
A Short History of Man: Progress and Decline - Hans Herman Hoppe

Nie umiem już powiedzieć, z której dokładnie książki to było info. Ale zacząłbym
@throwaway2137: Zgadzam się, ale z perspektywy dziecka który nie ma ojca, to dobrze że pojawia się ojczym, o ile jest dobry dla niego. A co jeżeli zrobią sobie dziecko, czy to już jest mniejszy przegryw?
@throwaway2137: Moj znajomy wychowywal od malego dzieciaka samotnej matki. Biologiczny ojciec do dzis siedzi w wiezieniu chyba i nie chce miec nic wspolnego z nim. Ten co sie zwiazal z ta kobieta wychowywal tego dzieciaka na poczatku bylo okej w miare bo to od malego, w zasadzie koles normalny porzadny, matka tez w miare ogarnieta normalna, tylko miala pociag do patologii chyba. I prawda jest taka, ze syn wyrosl na patologie,
Oczywiście sam mam podobne zdanie na ten temat, ale z drugiej strony babka co ma bąbelka to już permanentnie ma żyć w samotności do końca życia niezależnie od charakteru i powodu dlaczego nie jest z ojcem jej dziecka?
babka co ma bąbelka to już permanentnie ma żyć w samotności do końca życia

@LonesomeWild: Nie musi, zawsze znajdzie się jakiś kamikadze co na nią poleci.
W radach co do unikania samotnych matek chodzi głównie o to aby porządny nieświadomy chłopak nie wpakował się w sytuację która może mu zniszczyć życie. Trzeba mieć świadomość, że w większości wypadków samotną matką zostaje się przez świadomy wybór i nie bez przyczyny taka kobieta