Wpis z mikrobloga

Dobri dzéń moi kochani!

Dzisiaj ze specyfiki dnia post jest bardzo szybko. Boje się, że nie będę miał okazji później na chwilę odpoczynku i wstawienie posta, a nie lubię też pisać tekstu szybciej przygotowanego. Mogę jedynie szybko wchodzić dac plusika komentarzom.

Ostatni pojedynek miał bardzo dobra frekwencję. Nie był tak bardzo wyrównany jak to sobie wyobrażałem, ale wywołał ciekawe dyskusje ( ͡° ͜ʖ ͡°) lustro zbite ale wciąż w turnieju z wygrana stosunkiem ̶5̶4̶ ̶g̶ł̶o̶s̶y̶ ̶(̶6̶0̶.̶0̶0̶%̶)̶ ̶v̶s̶ ̶3̶6̶ ̶g̶ł̶o̶s̶ó̶w̶ ̶(̶4̶0̶.̶0̶0̶%̶)̶ ̶̶ właśnie jak już chciałem wstawić tekst ktoś oddał głos XD zatem stosunek zmieniamy na 55 głosów (60.44%) vs 36 głosów (39.56%)
̶

Para 14 (1/32)

Po lewej, Kauczuk Lotto - Nie promujemy hazardu, ale kauczuk jest na tyle specyficzny, że nazwa sama się narzuca. Kolor żółty z wieloma bardzo ładnie wykonanymi liczbami to coś co niewątpliwie przyciągnie wasz wzrok.

Po prawej, Kauczuk Cytryna - Była już kiedyś limonka to teraz rodzinnie w kolejnej edycji występuje cytryna. Jednak tutaj mamy owoc na samym środku co może oferować inne wizualne doznania. Sama cytryna jest wykonana bezbłędnie, po prostu ideał. Tło niemal całkowicie przezroczyste, co w oczywisty sposób promuje centrum.

Dziękuję za oddanie głosu.

@Miskaryzu
@J3bzzz
@ZlodziejBilonownic
@TetraHydroCanabinol
@Bartex16
@pieczarrra

#kauczuowemistrzostwa
źródło: comment_1627721862dqx5Si5D6pDjBhHlZ8XOFa.jpg

Który kauczuk jest ładniejszy?

  • Po lewej, Lotto 50.6% (44)
  • Po prawej, Cytryna 49.4% (43)

Oddanych głosów: 87

  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ZlodziejBilonownic: yyy nie
@KjatanSveisson: Lotto przywołuje mi wizje robaków kupujących losy i przedłużających kolejki w sklepie. Im większy śmieć tym więcej kupi.
albo te obleśne budy totalizatora, spocone lepkie blaty, kolejni idioci specjalnie idący kupić los czy pakiet zdrapek (┛◉Д◉)┛彡
Jeśli chodzi o sam design, to jest jak z koszulkami 2748 original jeans new york, nasrane bez ładu i składu (ノ)ノ

Cytrynka (