Wpis z mikrobloga

@Sternikpiernik: Ty wiesz, że to anegdota, która mi po prostu uzmysłowiła, że dzisiejsi studenci to już nie jestoje pokolenie, co nie? Jak miałem dwadzieścia lat i spotykałem na schodach kogoś kto wyglądał na mniej więcej mojego rówieśnika to mówiłem po prostu cześć. Dzień dobry mówiłem do ludzi, którzy wyglądali na znacznie starszych. No i teraz to ja jestem znacznie starszy jak widać.
  • Odpowiedz
  • 9
@wolf13000: no patrz, nie jestem z pokolenia tiktoka, a mimo to dogaduję się z młodszymi, a „per pan” do nastolatka to stare capy z kijem w dupach stosują i w sumie wolę być wiecznym dzieckiem jak to określiłeś niż starym capem stosującym jakieś śmieszne etykiety, potem się nie dziw, że młodzież patrzy na Ciebie jak na dziadka z klanu.
  • Odpowiedz
@enforcer: jesteś po trzydziestce? Bo jeśli nie, to wciąż jesteś z pokolenia tiktoka.

to stare capy z kijem w dupach stosują i w sumie wolę być wiecznym dzieckiem jak to określiłeś niż starym capem stosującym jakieś śmieszne etykiety


Jak na razie to wychodzi na to, że tylko twoja osoba jest tutaj jak to określiłeś z "kijem w dupie". Bo obruszyłeś się o to, że ktoś ci zarzucił bycie dziecinnym, chociaż
  • Odpowiedz
@enforcer: Swego czasu podeszły do mnie dzieciaki, na oko ówcześni gimnazjaliści, pytając czy nie kupię im liquidu do e-papierosa. Odruchowo słysząc jak zwracają się do mnie per Pan odpowiedziałem "Co? xD" i zaczęli mi tłumaczyć co to jest liquid xD
  • Odpowiedz
Wam już dziadki do końca #!$%@?ło się w głowie od wykopu i piwnicy xD

Trochę zarostu i od razu do 14latka na pan bo tak wygląda kultura xD
Cześć i tyle, a jak coś mam to per "kolego".

Przecież jakby tak rówieśnik (30 zaraz) zwrócił się do mnie na Pan to bym mu ryknął w twarz, bo wygląda to jak typowy freethinker
  • Odpowiedz
@enforcer: Niania moich dzieci mi ostatnio przewijała temat ze śmieszą ją takie chłopy w moim wieku (tez 37) co myślą, że się dogadują z nimi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Tak Ci się gościu tylko wydaje, są miłe i tyle. Nie dogadują się z Tobą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enforcer: 34 level here. Nade mną mieszka z rodzicami młoda sąsiadka- 21 lat. Taka całkiem całkiem, cimcirimci. Za każdym razem jak mówi mi "dzień dobry" czuję się staro, a przecież niedawno sam tyle miałem i z takimi kózkami wariowalem na parkiecie (,)
Przypominają mi się wtedy słowa piosenki Pablopavo- "Karwowski".
  • Odpowiedz
@enforcer: niestety spotykam się z tym nieraz. Raz wpadłem do liceum na chwilę do kumpla, który uczył maturzystów poloneza akurat, wszedłem a wszyscy "dzień dobry", jedna dziewczyna (swoją drogą naprawdę fajna) poprosiła bym nagrał ich próbę słowami "proszę pana, byłby pan tak miły i nas nagrał?" - ciekawe to było. Na siłowni czy w sklepie też nieraz 20-22 latki mówią mi per dzień dobry.
  • Odpowiedz