Wpis z mikrobloga

@basalyk44 Ja się przejmowałem. Gadałem czasem na priv z gościami odstającymi od reszty, czasem grali słabo, bo wszystko im się waliło, jeden wrócił do gry po długim czasie i mimo wysokiego poziomu miał przestarzały ekwipunek, raz trafił się ewidentny troll, który wyzywał wszystkich. Pamiętam jedną śmieszną historię jak dziewczyna naskoczyła na drugą, że chłopaka jej podbiera, a ona miała męża i dzieci, więc nawet nie miała takiego zamiaru. Ogarnąłem kwasy, dziewczyny się
@korni007: rozwala mnie takie podejście XD dobrze gra to tylko gra to se graj gierki nierankingowe czy inne udostępnione przez społeczność, a nie (jak nie raz miałem w przypadku csa) wchodzi typ na rankingowego #!$%@? lub nachuchany ostro jeszcze się chwaląc, że wiadro walą i tylko rozgrywkę psuje całemu zespołowi, a potem #!$%@? "yyy to tylko gra".
chłopie gra to tylko gra XD zawsze kisne z tych nerwów w CS czy innym quake, lolu czy docie. Zapominacie #!$%@? że jest to #!$%@? gra a nie jakis puchar świata XD wyzywają mentalne dzieci które myślą że gra to jakieś drugie zycie XD


@korni007: Wyzywanie czy atak ad personam jest dziecinny ale nerwy w rozgrywkach rankingowych gdzie grasz drużynowo gdy jeden dzban twego pokroju robi wszystko na odwrót są niczym