Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zastanawiam się nad wyjazdem na #wakacje do #bulgaria w terminie koniec sierpnia-poczatek września. Czy ktoś był i poleca? Przede wszystkim chodzi mi o kwestie finansowe gdzie wycieczka do Bułgarii kosztuje podobnie do Bałtyku. Jak z pogodą? Przede wszystkim zależy mi na plażowaniu a nad naszym morzem jest różnie z tym... Lub ewentualnie warto dopłacić do Turcji gdzie byłem parę razy i pogoda pewniak?

#podroze
  • 9
  • Odpowiedz
@lukarr0w: Miras, w zeszłym roku byłem pod koniec października i było gites.
W tym roku jadę właśnie na początku września i niczego się nie boję.
Do Turcji bym nie dopłacał, bo IMO w Bułgarii masz podobnie, a do tego w lepszym opakowaniu
  • Odpowiedz
@lukarr0w: Mirek, nad czym kminic?! Organizuj loty, polecam mniejsze miejscowości Pomorie - burgas lub Bałczik / kraniewo. Dolot za grosze. Kwatera jakieś 20 euro za pare/ rodzine. Slonce przez większość dni gwrantowane. Jak coś to prv
  • Odpowiedz
Krk lub kato. Ryanair lub wizz. W tym roku za loty na koniec lipca i powrót w sierpniu płciem 400 zł z bagażami i miejscówkami w dwie strony.
  • Odpowiedz
@lukarr0w: Do połowy września a nawet później powinno być fitnes. Byłem kiedyś w październiku i na 3 tygodnie kilka dni było deszczowych, ale we wrześniu to kilka na przestrzeni lat się zdarzyło. Wiadomo, dzień krótszy, upałów takich już nie ma ale jest spoko i ludzi mniej. Jak chcesz tania wycieczkę z biura to szukaj lastow, ale polecam ogarnąć lot wizzem, ryanem ewentualnie czarter tui i kwaterę na własna rękę znaleźć .
  • Odpowiedz