Wpis z mikrobloga

@Laszl0 Jakiś link do artykułu, że to prawda? Nie chce mi się wierzyć, że samolot tak zaawansowany technicznie, że potrafi wykryć pierdnięcie pilota nie wykrył snopu iskier/pożaru w okolicy silnika.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gieekaa: a co, pilot miał mu połowę wypłaty odpalić wg Ciebie? XD nie każdy jest taka interesowną #!$%@?. Dla tego pasjonata pewnie to jest najlepsza nagroda na świecie.
  • Odpowiedz
Przelot myśliwcem bez badań, a potem hurr durr Panie Prokuratorze oślepłem przez nich bo odwarstwiła mi się siatkówka albo mam krwawienie do ciała szklistego w oku, a nie zrobili wszystkiego żeby do tego nie doszło.
  • Odpowiedz
@mikkeboss Oczywiście. Wystarczy wejść na stronę bazy i jest numer na wieżę. Zwłaszcza teraz, kiedy każdy lot dronem w MCTR musi być zgłoszony na wieżę w celu uzyskania zgody od ATC. A zgłoszenie jakiejś nieprawidłowości, jakiegoś debila z laserem oślepiającego załogi jest przez nas traktowany z najwyższym szacunkiem i taki człowiek jest doceniany. A o tej historii pisały pisma branżowe miesiąc albo dwa miesiące temu, więc to żaden fake.
  • Odpowiedz