Wpis z mikrobloga

Ale mi się marzy taki Jeepek XJ z końcówki lat 90. Kupujesz takiego i masz #!$%@? w mode i trendy bo Twoje auto jest ponadczasowe i proste jak cep. Jego wartość nie maleje a na rynku jest ich coraz mniej. Co chwila wracam sobie do przeglądania ogłoszeń i rozstrzał jest od 10 tys do nawet 50 tys za zadbany egzemplarz. Potem wracam sobie do tego ile to auto pali i przypominam sobie, że nie stać mnie na utrzymanie takiego smoka na daily a mam pilniejsze wydatki niż auto do zabawy, tym bardziej, że na mechanice znam się jak kura na programowaniu. Po podjarce schodze na ziemie i wracam do swojej skody rapid z myślą, że chyba nigdy nie pozwolę sobie na taki szalony zakup ()

#motoryzacja #zalesie #samochody #jeep
Pobierz Podlaski_warmianin - Ale mi się marzy taki Jeepek XJ z końcówki lat 90. Kupujesz taki...
źródło: comment_1627646566BHTxt4m0DPwMck9yVLFj3R.jpg
  • 5
@Podlaski_warmianin: utrzymanie tego Jeepa to obecnie taki koszt, że jak ktoś woła 50k, to znaczy, że wydał na niego 100k, niestety z większością klasyków tak jest. Nie wszystkie starsze V8 są tak drogie, ten Jeep w USA należy wręcz do bardzo tanich, ale nie w Europie.

A co do spalania, to bez przesady, zmieniłem 2.0i na 4.4 V8 i spalanie w mieście jest może o 25% wyższe, a na trasie już