Wpis z mikrobloga

@mroz3: Rozumiem, pewnie jakiś ogarnięty aerograf to koszt 150-200zl? Raczej mi się taki nie opłaci w ogólnym rozrachunku, nie będę robić aż tyle tego malowania pewnie. Ale dzięki za odpowiedz, może ktoś jeszcze by się wypowiedział : )
@NeonowyDemon: Na Allegro możesz szukać "podkład akrylowy" - widzę, że najtańsze są od Deco Color - kiedyś używałem ich farb termicznych do malowania pokrywy zaworów w samochodzie i było ok, ale o podkładach ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Action ma ten plus, że te podkłady są u nich naprawdę tanie i dobrej jakości.
@NeonowyDemon: To polecić mogę podkłady Motip-a, za 15 zł na Allegro idzie wyrwać puchy 600 ml. To dobra marka lakierów. A ogólnie, to wszystkie podkłady akrylowe zrobią robotę - tylko, że niektóre lepiej, a inne gorzej. Action w moich oczach rozbija bank ceną, chociaż prawda też jest taka, że na dłuższą metę malowanie sprayami wychodzi drożej niż aerografem.

Co do samego sprayowania - zawsze na początek polecam malowanie cienkimi warstwami (2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NeonowyDemon: u mnie są w Action (a przynajmniej byly w poprzednim tyg) wiec jak coś to mogę Ci kupić i wysłać paczkomat em, tyle że przy 1 puszcze to nieoplacasie