Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chciałbym zostawić w MOKu depozyt ale wszystko będzie jeszcze zamknięte, macie jakieś sprawdzone miejsca gdzie mogę pierdyknąć plecak że śpiworem i innymi nie potrzebnymi chwilowo rzeczami?

W 5 bym zostawił gdzie bądź ale w MOKu to wiadomo jak jest. Nie spałem tam i nie znam układu, jest moze jakąś suszarnia czy schowek gdzieś wyżej gdzie mógłbym to pierdyknąć, może w starym schronisku? Akurat w MOKu nie spałem i nie znam jego topo ;)

#tatry
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DJtomex: to opcja ostateczna i wcale nie wykluczona :D tylko kartkę przyczepie żeby topru nie wzywali ;)

Nie no najwyżej pizne to w jadalni w kącie i tyle ale wolałbym jakieś sprawdzone miejsce.
Przy Morskim Oku są 2 budynki schroniska. To wielkie z bufetem jest na noc zamykane ale wcześniej jest niski budynek starego schroniska, trochę w dole, otwarty całą dobę. Po wejściu zaraz po lewej jest kuchnia z piecem, dalej suszarnia, na korytarzu od biedy też można coś skitrać. Przynajmniej tak było w czasach przedCovidowych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fleytuch: super sprawdzę, może się uda. Nowe schronisko w nocy ma otwartą część bufetową ale wiadomo co tam się później będzie działo. Poszperam po starym, super dzięki!