Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#rzeszow
kojarzy ktoś czy badania krwi w medyku są tylko na szopena czy na rejtana też robią?
Tak tak umiem szukać w google ale na stronie w punktach pobrań jest wymienione szopena i jakieś inne nołnejmowe przychodnie
W ogóle jak to tam wygląda, przychodzę z marszu czy trzeba te jakieś #!$%@? bileciki brać?
  • 9
  • Odpowiedz
@gfgfgfa: na warzywnej robiłem około tydzień temu, wbijasz na 3 piętro, pierw idziesz do kasy, dyktujesz jakie badania konkretnie Cię interesują, płacisz, potem na korytarzu bierzesz bilecik, wbijasz, załatwione. Z 15-20 minut zajęło łącznie z pobraniem krwi. Wyniki dostajesz elektronicznie, wszystko sprawnie elegancko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tollusiek: normalnie chodzę prywatnie do diagnostyki, polecam, błyskawicznie wszystko. Ale mam skierowanie od endokrynologa z medyka na badania w medyku, wszystko mają w systemie niby i zgłupiałam trochę bo raczej jestem nauczona, że mam papierowe skierowanie w ręce, nigdy w medyku krwi nie pobierałam i nie chce z siebie zrobić debila ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No a byłam ciekawa jak na rejtana, bo akurat po 9 będę
  • Odpowiedz
@gfgfgfa na Rejtana również zrobisz morfologię, z tym że aktualnie teraz jest pierwszeństwo dla programu 40+ od 7:00-8:00 więc oni poza kolejnością. Natomiast radzę i tak przyjść szybciej bo się przynajmniej pierwsza w kolejce ustawisz
  • Odpowiedz