Wpis z mikrobloga

@acidd: jak dziadek jeszcze żył, to rozkładał to na poddaszu
https://allegro.pl/oferta/najmocniejsza-trutka-na-kune-kuny-20-szt-bialoleka-8954414613?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Yjg3YWU0ZmQtOWZmYS00OWY5LWJkZTMtZWZkYTAyODE2N2IyAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=f1b6741e-ec91-4e4b-9b39-8fbb5c3ce2df

Do tego ustawił klatki-pułapki, by wyłapać je i mieć pewność, że beda martwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zaraz się obrońcy zwierząt zlecą xD


a niech im kable w aucie wyżre XD
  • Odpowiedz
@acidd: Sa specjalne preparaty do spryskania silnika, takie ktore odstraszaja wszystkie male zyjatka. Nazwy nie podam ale wiem ze w ASO mozna zamowic usluge pryskania.
  • Odpowiedz
  • 0
@devandal do niedawna myślałem, że to działa, jednak kiedy ponownie tym preparatem spryskałem przewody pod maską to 2 dni później ślady po Kunie. Na te #!$%@? nic nie działa chyba. Może jak jakąś dorwę i powieszę to pomoże.
  • Odpowiedz
@acidd: Słyszałam, że jak pójdziesz do zoo i powiesz, że masz problem z kunami, to możesz poprosić o kupę lwa/tygrysa - podobno skutecznie odstrasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@acidd: mój patent to zapach z rrc co niezbyt dobrze świadczy o tej firmie , jakiś worek z granulkami , też kiepsko pachnący no i kostka do kibla, pomogło bo kunolis uciekł. A tak poważnie to pewnie sama kostka sterczy, jak masz pieseła to sierści podrzuć pod maskę
  • Odpowiedz