Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie bierze jak czytam te wypociny jaka to słaba liga... Liga jest spoko tylko wam build się popsuł a nie potraficie nic nowego skleić... #pathofexile
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@levzor: chlopie, 40 tysiecy ludzi mniej bylo na starcie ligi. Wiesz co to oznacza? bol #!$%@?, bo olaboga zabili mi coc bolid czy inne scierwo co bylo top tier od 10lig. Olaboga bylem #!$%@? w poe i przez ggg bede jeszcze #!$%@?. Totalny cringe bierze
  • Odpowiedz
@Noggenfogger: do dzisiaj od startu przestało grać 45% ludzi, #!$%@? mnie obchodzi ile na starcie było. Sam chyba grasz za krótko żeby zrozumieć że to nie zmiany były złe tylko ich kompletnie nieprzemyślany sposób wprowadzenia. Liga po 2tyg będzie martwa, a Ty dalej broń tych patałachów. Sam fakt bufowania teraz flaszek świadczy, ze wiedza ze #!$%@? głupotę.
  • Odpowiedz
@szmaciarzqlaku: jest mocno srednia, ja gram co kilka lig i bardziej mnie eksyctuje poznanie o co chodzi z maven, ritualem i heist niż expedition. Encounter na mapie zauważyłem, że bez różnicy co wybiorę to i tak gówno wydropi.

Mechanika npc ze sprzedażą fajna, ale jakby częściej zmieniała się oferta, np. co level to byłoby spoko. Póki co udało mi się zrobić jeden dobry pasek.

Gram na ssf. Podobają mi się
  • Odpowiedz
40 tysiecy ludzi mniej bylo na starcie ligi. Wiesz co to oznacza?


@Noggenfogger: że w tym samym czasie zrobili reset drabinki diablo 3?

@szmaciarzqlaku: płacze o nerfy faktycznie są wkurzające, dużo buildów dostało buffa i ogólnie zmiany w dobrą stronę. Ale mechanika ligi jest gówniana, po prostu. Ilość kliknięć, rozmiar "pieniędzy", to wszystko mocno zniechęca. Do tego nagrody, delikatnie mówiąc, nie zachwycają. O wiele więcej się "zarobi" robiąc
  • Odpowiedz
Już tłumaczę od wyjścia delirium Poe było easy modem. Nerf flaszek? I co z tego, meta zatoczyła koło, 3 flahy na life instanty jak kiedyś i jazda. nerfy buildow? Płakali ostro ci co najmniej się znają na robieniu buildow. Martwy spellsinger? Jurgen już napluł takim ludzia na twarz,. robiąc phenixa drugiego dnia ligi. Martwe cocki? Za raz będą śmigać po yt filmiki z cockami. Spowolnienie rozgrywki jest ewidentnie potrzebne żeby walka z
  • Odpowiedz
@szmaciarzqlaku: @Noggenfogger: przeciez w buildach sie nic nie zmienilo, tzn zmienil sie dmg ale def powinien byc ok xd

jak ktos juz wyrósł z buildów pod 3k hp i grał normalnymi albo na ssf to raczej ni ma zadnych problemów

ale nadal poe to klocek. Po pierwsze latanie aktów, potem cały atlas, conquerory, laby to nadal wymuszone gówno, a teraz niestety robi sie to wolniej. Mechaniki ligowe to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wypociny i płacz to jedno ale:
- ezpeditipn same w sobie, #!$%@? mać logbooki są fajne nie ma co ale spotkanie ich na mapach równa się że zbieraniem ich splinterow A nie lootu. Trochę mierne rozwiązanie
- nerfienie wszystkiego? Spoko ale mogliby imo obniżyć dmg mobow. Najlepsza obrona jest atak i szczególnie w poe. Ciężko zmniejszyć Power creep nie #!$%@?ąc ludzi i nie psujac gry.
- nerf na wszystko A nie na
  • Odpowiedz