Wpis z mikrobloga

Jaki telefon polecacie do ~1200zł?
To, na czym mi zależy:
1. Dobre podzespoły, bez mulenia na minimalnie 3 lata.
2. Dobry aparat, wodoszczelność.
3. Dobry ekran
4. Na telefonie nie gram, głównie czytam, przeglądam internet + aplikacje typu bank, windy, pyszne.

Aktualnie mam mi mix 2, jestem b zadowolony, ale będę go oddawać i muszę zdecydować się na coś innego.
#smartfon #telefony #android #pytanie #kiciochpyta
  • 16
  • Odpowiedz
@Magma1:

Nie ma smartfona z dobrym aparatem poniżej 1500zł...
Flagowce kosztują minimum 2k zł i nawet one lubią się zacinać po roku, zatem Twoje wymagania są niemożliwe.
  • Odpowiedz
@Eskim0s panie jakie nie możliwe? Przecież to wykop na pewno znajdzie się jakiś Xiaomi albo ulefon :p i do tego abonament za 5zl z nielimitowanym netem :p
  • Odpowiedz
@wladcakabanosow: ja kupiłem Mi10T Pro za 2500zł 3-4 miesiące temu.
O zacinaniu mogę zapomnieć.

@Magma1: nie wiem czym jest dla Ciebie mulenie.
Dla mnie mulenie jest po prostu obsługiwanie smartfona z 60Hz ekranem, a mam tak od czasu gdy przyzwyczaiłem się do 120-144Hz ekranów.

@czuczer: może będzie robił super zdjęcia, ale kosztem nagrywania np. brak stabilizacji, brak 4k, słaby zoom bezstratny itd.
  • Odpowiedz
@Eskim0s: nie mam pojęcia ile mam Hz w tym mix2, to już wiekowy telefon. Kluczowe dla mnie jest żeby przeglądarka z wieloma kartami nie muliła.
2,5k to szkoda mi na telefon, max 1200 mogę dać.
  • Odpowiedz
@Magma1: najlepiej abyś miał minimum 4gb ram, a ilość hz to masz 60, tyle ile zdecydowana większość smartfonów.
Pobaw się w sklepie na smartfonie mającym np. 120Hz, poczujesz ogromną różnice przy normalnym użytkowaniu.
Mam jeszcze takie samrtfony jak Galaxy Note 2, Asus Zenfone 3 max i one strasznie mulą przy normalnym użytku.
  • Odpowiedz
@Eskim0s wiem :) niestety ale nigdy nie jest tak że coś jest tanie i dobre w każdym aspekcie. Z resztą z jakiegoś powodu Xiaomi zaczęło robić droższe telefony
  • Odpowiedz