Wpis z mikrobloga

@BradleyUpiorny: POI - Point of interest, dla ciebie jako gracza pokemon jest to po prostu gym/pokestop. Tylko ze w pogo jest ograniczenie 1 poi na na komorke (niby tak, ale nie do konca i da si eto obejsc) wiec jak w jakiejs komorce jest wiecej poi to nie bedziesz ich widzial w pokemon, ale moga one byc widoczne w ingress (ale tutaj chyab musi byc 20m od innego poi)
najpeiej wejdz
@G47IX: Ninja warior nie ma, ale jest 10 pokestopów łącznie tam, nazwałem Piaskownica między blokami, więc nazwą się różnią, zdjęciem i lokalizacją też, wiec nie wiem jak może pokazywać duplikat? Oceniam dużo i wiele razy widzę obok siebie kilka piaskownic, które też są nazwane piaskownicami, tylko z ulicą i numerem bloku.
@BradleyUpiorny: jesli masz na mysli piaskownice pomiedzy blikami 53 i 55 (obok parkingu) to widac ja na zdjeciach z satelity (jest tez tam stol do pingponga?). Ogolnie takie rzyczy strafiaja sie - potrafia odrzucic temat z byle powodu. Proponuje zebyc to dobrze opisal, dac jakas uniklana nazwe i do tego napisac ze jest doskonale widoczna z satelity, no i zglaszac do skutku bo to poprawna lokacja. ja niektore zglaszalem po 3-4
@BradleyUpiorny: Ogolnei to daj dobry opis, nie cos w tym stylu: "Piaskownica" "Piaskownica", tylko "Moja super nazwa pokestopu" i info dla oceniajacych: "Paskownica znajduje sie pomiedzi blokami 55 i 53, jest doskonale widoczna z satelity, ..."
postaraj sie dac dobre zdjecie, takie zeby nie bylo do czego sie przyczepic - na pewno wylacz watermark.

@srgs: Zgłosiłem już drugi raz, to mój pierwszy stop był zgłaszany, sam wcześniej nie oceniałem i nie wiedziałem jak ładnie pisać opisy, o satelitach itp, tera liczę,że przejdzie. Dzięki za pomoc. Stołu do ping ponga nie ma :(
@BradleyUpiorny: Nie chodzi o to ile jest w mieście, tylko o to że w tym miejscu jest kilka blisko siebie i na pierwszy rzut oka przy ocenianiu wyglada na duplikat. Oceniaja to inni gracze - trafisz na durnia to sie nie przyjrzy ze to zupełnie inne miejsce