Wpis z mikrobloga

@kodiwpigulce_pl
Byłaby możliwość dodania nowej listy do tych na epg.ovh lub zmodyfikowanie 1 z istniejących?
Chodzi o listę EPG z ocenami, rokiem produkcji, wiekiem i kategorią, ale jednocześnie z 5 dniowym archiwum i numerem epizodu już w nazwie danego programu/serialu a nie tylko w opisie.

Często nagrywam różne audycje programy i nazwa pliku automatycznie ustawiana jest na taką jaka jest w EPG i bardzo ułatwiłoby to pewnie mi i wielu osobom odnalezienie się w tym co już mam/oglądałem.

ps. Odwalasz kupe dobrej roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kodi #kodiwpigulce #iptv
  • 7
@Syn_Tracza: kurcze wtedy to juz z 200mb bedzie plik zajmowac troche za duzo :x mi osobiscie pasujuje jedynie numer epizodu a oceny itd to juz za duzo szczegółów. Uzywalem chwile tej listy z tymi dodatkami i wywalilem bo za bardzo nasrane na ekranie ;)
@Syn_Tracza: Dzięki, że Ci się podoba. Aktualnie nie planujemy zmian ani dodawania nowych zmiennych. Plik i tak jest zbyt opasły. Masz wersje pltv z dodatkowymi opisami. Generowanie i hostowanie takiego ciężkiego pliku jest problematyczne, dodatkowo każda aplikacja inaczej odczytuje pliki XML. W Kodi masz numer odcinka i sezonu w tytule. Inne aplikacje interpretują to różnie, często niestandardowo.
@julian993: da sie, ja tak ogladam caly czas :) w domu mam nielimitowany pakiet i karte wsadzona do routera no ale w telefonie 20Gb i tutaj moze byc problem jak niepotrzebnie epg bedzie zajmować cholera wie ile Mb.