Wpis z mikrobloga

Mirunie panuje urlopik dla dwóch osób w Szklarskiej Porębie, jeszcze mnie tam nie było.
Nie jestem wymagająca, zależy mi na tripie, widokach, zabytkach. Będę miała autko żeby podjechać gdzieś dalej coś obczaić.

Tanie, tanioszkowe noclegi, takie żeby można było się umyć, wyspać, rzeczy zostawić?
Fajne miejsca do zobaczenia/dojechania/pójścia tam. Na co uważać i co omijać? Gdzie nie jeść, a gdzie zjeść?


Na .jpg larwa biedronki (ʘʘ)
KleKotka - Mirunie panuje urlopik dla dwóch osób w Szklarskiej Porębie, jeszcze mnie ...

źródło: comment_1627420353SmTcrlKv5yXL5TwIYoGROc.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@KleKotka
Do zobaczenia:
Szrenica, Wodospad Kamieńczyka & Szklarki, Krucze skały, Śnieżne kotły, Huta szkła Julia
Do zjedzenia: Nie daj się naciągnąć na oscypki w centrum za 3.50, przejdziesz 300 metrów i będą 2zł.
Na jednodniowy wypad:
Liberec (bezpośredni pociąg ze Szklarskiej), Śnieżka
  • Odpowiedz
@KleKotka: ja nie wiem czy dla ciebie to jest tanie ale willa izery jak dla mnie idealne miejsce dla dwóch osób, tyle że ja byłem 3 lata temu. Nie wiem jak teraz ceny. Ale ja bardzo polecam własna kuchnia, prysznic i wygodne łóżka polecanko
  • Odpowiedz
@KleKotka: Jeśli chodzi o jedzenie, to jeżdżę od lat do Szklarskiej i kulinarnie to nic mi tam szczególnie w pamięci nie zapadło. Zwykle jem w schroniskach, a na dole rozglądam się po prostu po najbliższych knajpach i wybieram tę z najrozsądniejszymi cenami. Była tam knajpa po Kuchennych Rewolucjach - Bistro Sztufada, ale nie wiem czy przetrwała covid, nie dotarłam tam nigdy. Polecić mogę naleśniki z jagodami w schronisku na Szrenicy :)
  • Odpowiedz