Wpis z mikrobloga

Jestem zielonką, bo niedawno skasowałem konto, ale ponownie je założyłem. Na tamtym koncie miałem dużo zablokowanych tagów. Przede wszystkim te o polityce, przegrywach i religii.

Pamiętam, gdy wykop był miejscem, gdzie zdarzało się (podkreślam: ZDARZAŁO SIĘ) kulturalnie i rzeczowo wymienić z kimś poglądy.
Można było znaleźć jakieś ciekawe informacje o grach, filmach, świecie. Ogólnie - jakieś ciekawostki.

Teraz to jest chlew obsrany gównem. Polska jest, jaka jest. Narzekanie na nią tylko dołuje, wkurza i ogólnie niczego dobrego nie przynosi. Ok, co innego gdzieś pod sejmem itd. Wtedy ma to sens. Ale na wykopie siedzi banda przegrywów, trolli i malkontentów.
Nie ma tu zbyt wiele powagi. Ogólnie dzisiejsze pokolenie to tylko beka ze wszystkiego i narzekanie, marudzenie.
Wykop nie różni się niczym od jakichś fp, gdzie pisowcy, plstformersi, lgbtwcy czy inne buraki liżą się po jajach.
Oświecony wykop to ktoś, kto gardzi Polską, kobietami, religiami, ma bekę ze wszystkiego, ubóstwia homo i zna się na wszystkim najlepiej.
Już same najpopularniejsze tagi świadczą o tym, że prym tu wiodą rozemocjonowane debile.

Szkoda, że takie fajne miejsce stało się upolitycznionym syfem. Gdybym tego chciał to bym oglądał tv, a nie oglądam od 12 lat.

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazkatoli #polityka #gownowpis #polska #wykop
  • 2
@michal-bajo: no niestety
Ja pamietam jak 3/4 lata temu uczylem sie z wykopu, targetowanie reklam na FB -dalo rade znalezc ogarnietych ludzi, ktorzy sie dzielili swoja wiedza

Teraz to szambo- wydaje sie ze w miare bardziej ogarnieta osoba przeniosla sie na grupy FB branzowe, a zostaja ludzie- ktorzy traktuja jako odszkocznie od pracy, w miedzyczasie cos zobaczyc

newsy co sie dzieje w chlebie obsranym gownem, czy ciekawostki z rana o ulubionej