Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Może ktoś spod tagów #bankowosc #banki ogarnie kwestie przeniesienia rachunku bankowego do innego banku?

Mam rachunek w #ideabank , który został przejęty przez #pekao (?) I do 08.08.2021 muszę podpisać aneks żeby stać się klientem #pekao

Ale nie chcę być ich klientem tylko chce #!$%@? do jakiegoś innego fajnego banku?

Przy okazji może ktoś poleci jakiś fajny bank (dla firm) ? Gdybym musiał to ogarniać samemu?

#finanse #firma #wlasnafirma
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marek-krakow: numer rachunku. Szczerze mi zależy na tym numerze, bo klienci mają już ten numer a tak to musiałbym mówić, że zmienił się numer i proszę zwrócić uwagę żeby nie poszło na stary.
@Powuyo: to o czym mówisz to przeniesienie rachunku ale nie numeru; bank zajmuje się zamknięciem konta u konkurencji i otwiera ci nowe u siebie zachowując saldo, polecenia przelewu itd. Chyba można załatwić jakieś przekierowanie pieniędzy, bo banki nie nadają starych numerów nowym klientom, ale nie wiem czy wszędzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@joffie: no właśnie to mnie martwi. Współpracuje głównie z urzędami miast i gminami. Przelewy od nich wychodzą transzami więc jak wróci do nich kasa to będę czekał na następny przelew do następnej transzy. A wątpię że Grażynka z księgowości sprawdza za każdym razem numer konta.

No nic. Będę na fakturze na czerwono drukował, że zmienił się numer konta.