Wpis z mikrobloga

Homofobia to termin wprowadzony do dyskursu naukowego przez psychologa i aktywistę gejowskiego George’a Weinberga w 1972 w książce "Society and the Healthy Homosexual" - krótko mówiąc, jest to wymysł dziwadła służący do ich ochrony przed tymi, którzy się z nimi nie zgadzają. Wykorzystywany w stricte cyniczny sposób, ten faszystowski zwrot dobitnie pokazuje, że "kolorowe środowisko" ma za nic wolność słowa i tolerancję albowiem jedynie oni mogą z niech korzystać a reszta nie ma prawa. Najśmieszniejsze jest to, że w niektórych państwach UE za wyrażanie swojej niepochlebnej opinii na temat homosiów popełnia się przestępstwo co dobitnie świadczy o faszystowskiej metodologii tych środowisk. Hipokryzja leje się strumieniami a wszystko dzięki poprawności politycznej...

#oswiadczenie #homoseksualizm #kolarze #lewackalogika
  • 13
@Szaft: nie uważam przedmiotowych wynaturzeń i ludzi ich reprezentujących za wartościowe przez co krytykując ich nie czuję się "lepszym człowiekiem" - nie dorabiam sobie do swojego światopoglądu takiej otoczki. Ot, zwyczajnie w świecie wyrażam swoje zdanie a to bardzo często spotyka się ze sporą niechęcią zwłaszcza ze strony tych, którzy domagają się tolerancji dla swoich poglądów a sami nie potrafią się ową mityczną wartością wykazać. O, tak mogę to króciutko wyjaśnić.
@Szaft:

Dziękuję, nie zdał Pan :)


Cieszę się, że nie zdałem egzaminu na tolerancję środowisk LGBT, to dla mnie ogromne wyróżnienie ;

)
Ten wynik zachęci mnie do dalszego braku tolerancji, który nie bierze się z sufitu a także do walki z faszystowskimi metodami, które w/w stosują.
@daimos: homofobia to niechęć do homoseksualizmu. Wiele osób taką niechęć przejawia (w bardzo różny sposób), dlatego taki pogląd ma swoją nazwę. Tak samo jak konserwatysta czy lewak - to terminy, które określają konkretne postawy i poglądy człowieka, który się nimi określa.

Bądź sobie i myśl sobie co chcesz. Trzeba tylko pamiętać, że twoja wolność kończy się na wolności drugiego człowieka. A przynajmniej w teorii tak powinno być :P
@Butt: "homofobia" to termin stworzony przez lewaka, który ma służyć jako oręż przeciwko tym, którzy wynaturzone zachowanie uznają za chorobę. Wolę używać określenia "anty homoseksualizm" lub "anty sodomizm", które lepiej oddaje stanowisko i myśl tych, którzy mają negatywne zdanien a temat tego całego zbioru dziwadeł.

twoja wolność kończy się na wolności drugiego człowieka


I w tą wolność wkracza lewactwo, które nakazuje mi powstrzymywać się od krytyki (nawet słusznej - chociaż taka