Wpis z mikrobloga

Nie ma gorszego gówna niż #android ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomijam tak zaawansowane sprawy jak dłuższe wsparcie aktualizacjami zabezpieczeń więcej jak 2 lata czy płynne działanie i nie zacinanie się softu. Pomijam Google Play i jaki panuje tam syf - źle klikniesz i możesz złapać syfa na telefon. Z dupy wyłączył mi się ten szrot i migało logo android. Myślę chyba uda się wreszcie odpalić tego śmiecia. Przeklikałem konfigurację i komunikat "nie można aktywować" XD W supporcie piszą, żeby zrobić aktualizację, więc zrobiłem kolejny raz i dalej to samo. Wgrałem roota i Oczywiście wszystkie zdjęcia i dane zostały, więc spokojnie je zayebałem z kradzionego telefonu.

A tak na poważnie to każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety więc jeśli nie pasuje przejdź do konkurencji zamiast żalić się na wykopie. Niech każdy używa co mu pasuje dzbanie. To że jest kładziony wysoki stopień na zabezpieczenia i uszanowanie prywatności - trudno.

#apple #ios #telefony #android #beka z @koldinho
  • 20
@Ptaszek99: > A tak na poważnie to każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety więc jeśli nie pasuje przejdź do konkurencji zamiast żalić się na wykopie. Niech każdy używa co mu pasuje dzbanie.

Pisze to osoba, która robi do tego wpisu "kontrę" na tym samym wykopie, aż musiałeś nowy post stworzyć tak się spociłeś XD
@koldinho: co? Po prostu śmieszą mnie osoby Twojego pokroju które uwielbiają się żalić na wykopie jaki to iphone/Android zły więc mówię czemu by się jeszcze nie pośmiać z takich ludzi jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@koldinho: szkoda tylko że ja mam wywalone na plusy więc się zesrałeś XDD

Po drugie to ten uśmieszek na końcu pokazuje jak bardzo Cię zapiekło XDDDDD

Po trzecie znając mnie za 1h ten wpis zostanie usunięty tak jak większość co tu publikuje więc się zesrałeś ponownie XDDDDD
@Ptaszek99: Po pierwsze - tak masz wywalone na plusy, że usuniesz ten wpis, bo ich nie dostaniesz. Gdybyś wszedł w gorące to byś tego zapewne nie usunął.
Po drugie - nie zapiekło mnie, dajesz wykopową emotkę, ja dałem uśmieszek i tyle, nie widzę w tym żadnej filozofii.
A po trzecie, to samo co w punkcie pierwszym. Dodaj jeszcze więcej XDD, pokaż swą naturę wykopka śmieszka, jedyną osobą, która się zesrała jesteś
@Ptaszek99: Smartfon mający więcej niż 2 lata jest stary.
Android jest systemem zaawansowanym, więc dla wielu osób jest za trudny do opanowania.
Flagowce z androidem się nie zacinają.
@Eskim0s: mów mi jeszcze - miałem LG V20, S6,S8 i S10 - i wiesz co? Kłamiesz. Problem leży w TRIMM, wielu urządzeniach z wielu półek cenowych i braku optymalizacji aby hardware był jednością z software jak w IOS gdzie z 4 GB wyciskasz tyle co flagowe mające już po 8-12 GB RAM per Android .
@AlexRener: O w kolejnym miejscu mnie atakujesz, no no.
Wiek smartfona a wiek człowieka to w ogóle co innego...
Nie musisz się chwalić swoim ,,iloczynem" inteligencji zgodnym z tym co ma ameba, meduzy czy rozgwiazda.