Wpis z mikrobloga

@polock kiedyś byłem jasnowidzem, mistrzem pogody bo z tego korzystałem. Teraz moja żona ma lepszą sprawdzalność a sprawdza pogodę na Interii...

Coś ewidentnie się spsuło i to od dłuższego czasu
@polock ja też jestem rozczarowany, myślałem że to tylko moje rejony są źle prognozowane albo że są trudne warunki do przewidzenia ale kurde naprawdę pogoda zeszła na psy. Kiedyś pamiętam ktoś się mnie pytał jaka będzie pogoda a ja mu pyk pyk o tej godzinie będzie padać o tej przestanie o tej będą.porywy wiatru a rano będzie zajebista mgła. A teraz parę razy tak na pewniaka mówiłem znajomym i kurde mnie wyśmiali
@polock Wow, myślałem że to tylko ja mam ten problem. Nie wiem z czego korzystać dziś w takim razie.
Przypomnę taką stronkę: infometeo.pl która agreguje różne prognozy. Ale żadna nie jest dokładna.
Do opadów deszczu/śniegu/burz najlepsze co miałem to była ta appka:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lucky_apps.RainViewer&hl=pl≷=US

Żadnej prognozy (i dobrze)- tylko ładnie pokazane aktualne opady na mapce okolicy z ostatnich 1/2/6 godzin, z aktualizacją co 5 minut.
Widać za ile minut deszcz będzie, jak silny i kiedy się skończy mniej więcej.

Teraz nie wiem czy się źródło danych nie zmieniło + appka zaczęła być jakaś taka przeładowana ficzerami + naciski na kupienie płatnej.
Ostatnio mało