Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę z wpisów tych młodych, roszczeniowych milenialsów. Wasi dziadkowie zastali kraj doszczętnie zniszczony wojną i pod butem radzieckim. Potrafili się ogarnąć, wszystko odbudować, jedząc tylko smalec i popijając go octem bo nic nie było.
Zbudowali sobie mieszkania/domy, odbudowali infrastrukturę, pokonali komunizm.
Teraz macie wszystko na wyciągnięcie ręki, możliwości w opór, wszystko podane na tacy, a nadal spotykam się z takimi wpisami, jak wam nie wstyd? Żyjecie teraz w najlepszych czasach w historii polski.

#wolnyrynek #mieszkanie #przegryw #komunizm #okboomer #takaprawda #polska #bekazpodludzi
Pobierz PoIand - Ale mam bekę z wpisów tych młodych, roszczeniowych milenialsów. Wasi dziadko...
źródło: comment_1627330934kET5ZujY4TtW5qrV8V3HFP.jpg
  • 20
@PoIand: Co ty #!$%@? nie było żadnej odpowiedzialności za siebie bo z przydziału miałeś #!$%@? mieszkanie auto kartki i robotę, wszystko miałeś zapewnione i o nic nie musiałeś się martwić, można było chlać wódę i się #!$%@?ć przysłowiowo a teraz młodzi pracują tak samo ciężko i jeszcze są okradani, bo komusze roszczeniowe pokolenie teraz oczekuje, że mają dostać emerytury i renty za te dekady swojego #!$%@? się a nie wypracowali żadnego
można było chlać wódę i się #!$%@?ć


@SawantyzmModeratora: Wszyscy, czy tylko twoi dziadkowie to robili? Jednak ktoś odbudował kraj. Powstały drogi, przemysł, elektrownie, dzięki tym ludziom masz teraz lepsze możliwości. Możesz wszystko, a ty z tego wszystkiego wybrałeś tylko użalanie się nad sobą i oczernianie przodków.
Żal mi cię typie.
@PoIand: Przodki dali się ruchać w dupę komunie o 40 lat za długo a jak już tą przysłowiową komunę obalili, to jeszcze dali się wyruchać postkomunistom, Balcerowiczowi i innym typkom, którzy wspólnie sprzedali cały naród zachodnim interesom i bankom. To wszystko co widzisz jest zbudowane na kredyt typie ale jesteś za głupi, żeby to zrozumieć xDDD Albo po prostu trollujesz co jest najbardziej prawdopodobne, bo pachniesz mi larpem.
@vortop: Dzisiaj te młode to by zara chcieli mieszkania mieszkania mieć a my żeśmy sami musieli od zakładu dostać. Tymi rękami zem narzędzia wynosił aż do dzisiaj mnie plecy bolą, ale co kupiłem prodiża to moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SawantyzmModeratora: Pomyśl przodownikach pracy którzy wyrabiali po 150% i więcej normy, żebyś ty mógł teraz pisać swoje głupoty na wykopie. Gdyby tacy jak ty zastali tak ujowy kraj do życia jak oni po wojnie, to pierwszy byś spierdzielał i nic by nie było, więc trochę szacunku do nich młody człowieku.
@PoIand Moi pradziadkowie przyjechali z Niemiec i założyli własne Januszexy, aż robotnicy strajkowali. Moja rodzina była właścicielami ziemskimi pod Kielcami, wszystko komuna zabrała i teraz sam tyram w Januszexie, o ironio. Ten kraj wszystko odbiera