Wpis z mikrobloga

@staryhaliny: jeden park z zulam z Handlowego... Typie, znam te osiedla lepiej niz ty i nie chcialem ci cisnac bo strasznie mnie boli co sie wyprawia na tych osiedlach. ale porownywanie dywizjonow do Kolorowego, Handlowego, Centrum D to lekka przesada
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MelBrooks:

znam te osiedla

każdy broni swojego podwórka

¯\_(ツ)_/¯

dywizjonow

()

Na Centrum D co takiego zajebistego jest? Garaże w środku osiedla? Chyba tylko sąsiedztwo Handlowego ;)

Po co w ogóle jest ta dyskusja? Przecież ja nie nakazuje Ci się tutaj przeprowadzać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MelBrooks: o parku osiedlowym.

Argumenty się skończyły, że za słówka mnie łapiesz? Wyjmij kija z dupy, bo niczego nie próbowałem krytykować, a się #!$%@? między wódkę a zakąskę ze swoim #!$%@? o byciu zajebistym hutasem. Jakby ktos w ogóle o to pytał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MelBrooks: dorzuc jeszcze info, w którym roku to wykonano (to na Centrum D).

to nie jest osiedle Handlowe frajerze, postaraj sie bardziej

@MelBrooks: #!$%@?. Tyle mam do powiedzenia komuś kto wyzywa ludzi w temacie o zieleni miejskiej.
  • Odpowiedz
@staryhaliny: renowacja alejek zakonczyla sie maks 2 lata temu, skoro pytasz. mam jeszcze super zdjecia jak wyglada ogrodek z zabawkami dla dzieci i przerobione boisko (dawno dawno, jeszcze jak ciebie na swiecie nie bylo, na osiedlu centrum D bylo boisko z bandami do hokeja, ktore w zimie zalewalo sie woda i jazda), teraz jest super "cos w stylu orlik" do gry w pilke nozna i koszykowke odnowione za hajsiwo z unii.
  • Odpowiedz
@2YT4U: wisniowy sad zaczyna sie za ulica. Miejsce o ktorym piszesz nie jest parkiem. a z ciekawostek, kosciol 'pod krzyzem' mial wielkie szanse na to zeby byl wybudowany wlasnie na miejscu wspomnianym przez ciebie a nie przy pomniku krzyza nowohuckiego
  • Odpowiedz