Wpis z mikrobloga

ale ta nowa strona jest #!$%@? xD nie moge sie zalogowac na moje stare konto (a login/haslo niezmienne, przegladarka zapamietala) to nawet opcja resetu hasla nie dziala, bo niby nieprawidłowe dane wprowadzone mimo ze zawsze kupowalem na te dane i karta kibica aktywna
druga sprawa, sprobowalem kupic bilety bez logowania i moj pesel/dane wchodza normalnie, za to jak podalem pesel mojego brata (karta kibica nieaktywna od pol roku, wiec chce na wydrukowanym bilecie wejsc) to wyskakuje blad ze ta osoba ma juz karte kibica i #!$%@?, nie da sie xD

na twitterze widzialem tez ludzie narzekaja na problemy i skala jest calkiem spora.
21 wiek, a my mamy jakas #!$%@? strone napisana na kolanie, przeciez to jest #!$%@? dramat jak to dziala xd
gdyby nie to, ze po drodze z pracy mam na stadion to bym to pewnie #!$%@?, a tak to pewnie w strefie kibica sie to uda zalatwic xd
#wislakrakow
  • 3
  • Odpowiedz
@Gennwat: jeśli karta wygasala w okresie od 03.01.2020 to jest przedłużona do końca sierpnia więc jak pół roku temu mu wygasła to jest dalej aktywna :) a przynajmniej powinna być. moja wygasła w czerwcu i wszystko działa
  • Odpowiedz