Wpis z mikrobloga

Byłem przedwczoraj pierwszy raz na szybkich randkach, jako że w sumie tutaj się o nich dowiedziałem to opiszę pokrótce co i jak, może ktoś będzie ciekawy. Nie nastawiałem się na nic, poszedłem z ciekawości i na luzie, stwierdziłem że najwyżej będę stratny te 30zł i 2h czasu jak przyjdą same grube/brzydkie/puste ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyszedłem 5 minut przed czasem, prawie wszyscy już byli, od organizatorki dostałem plakietkę z imieniem i kartkę z długopisem do zaznaczania tak/nie numerach kobiet (były też imiona). Zasady ogólnie znane, czyli panie siedzą przy stolikach, a panowie co 5-6 minut na dźwięk dzwonka, po kolei przesiadają się do kolejnych.
Miało być 12 na 12, okazało się że przyszło 10 kobiet i 11 mężczyzn, co organizatorka przyjęła z niemałym zdziwieniem jak z nią rozmawiałem, twierdziła że zazwyczaj jest mniej (5-6 xD). Mówiła też, że jest paru stałych bywalców, ale dziś akurat był tylko jeden. Ogólnie organizacja całkiem dobra.

Co do samych kobiet, byłem zaskoczony zarówno wyglądem jak i rozmowami - w większości na plus. Nie było żadnej grubej xD chociaż ciężko było oceniać figurę, bo jak przyszedłem to wszystkie oprócz dwóch, które przyszły po mnie, już siedziały. Brawo ja, mogłem przyjść wcześniej. Bazując głównie na twarzach to w mojej ocenie pięć było przeciętnych/słabych (nie podobały mi się), cztery były ładne (6-7/10) i jedna nawet 8/10 (ale ocenę trochę podbija figura, bo akurat widziałem ją jak wchodziła). Trzy studentki prawa (wszystkie brzydkie hehe), dwie medycyny, trzy już po studiach i dwie chyba bez (nie pytałem).

Na pierwszy ogień poszła ta najładniejsza i tutaj akurat poszło mi najgorzej w mojej ocenie xD z nią 5 minut trwało najdłużej, nie kleiła się rozmowa kompletnie i widać było po niej że trochę od niechcenia tam siedzi. Koleżanka ją namówiła i przyszła z ciekawości - no #!$%@?, trudno xD
Druga była owa jej koleżanka, nie podobała mi się kompletnie ale rozmawiało mi się z nią chyba najlepiej ze wszystkich na sali. Okazało się, że mieszkamy na jednym osiedlu. Rozmawiając z nią złapałem fajne flow i z resztą gadałem już na zupełnym luzie.
Trzecia ładna i fajnie się rozmawiało, były wspólne tematy. Jako jedyna zapytała mnie o wiek (lvl 28 here).
Czwarta studentka prawa, rozmowa taka o, odniosłem wrażenie że jest trochę #!$%@?ęta xD mówiła dużo i szybko, przy tym prawie w ogóle na mnie nie patrząc.
Piąta też studentka prawa i też dużo mówiła, więc za bardzo nie przerywałem i słuchałem z udawanym zainteresowaniem jak jej idą praktyki xD a w głowie próbowałem sobie przypomnieć imię trzeciej.
Szósta była doktorką na uniwerku, ładna i fajnie z nią gadało.
Siódma i ósma to były koleżanki (tak wywnioskowałem po rozmowie), wystrojone jak na sylwestra albo jakieś wesele xD
jedna ładna - z tą mi się trochę lepiej gadało, druga i z wyglądu i z rozmowy przeciętna.
Z dziewiątą bardzo szybko zleciało 5 minut, też ładna.
Dziesiąta słabo zarówno z wyglądu jak i rozmowy.

Na tak zaznaczyłem 1/3/6/7/8/9, nie sparowało mnie tylko z 1 (tak jak myślałem zresztą) czyli 5/6. Dzisiaj będę się do nich odzywał, zobaczymy czy któraś odpisze czy tylko tak sobie zaznaczyły z ciekawości xD

Podsumowując akcja na plus, oszczędność czasu i kasy względem np. tindera znaczna, sporo ładnych i ciekawych kobiet, zobaczymy czy coś się rozwinie z tego dalej.

#podrywajzwykopem #speeddating #szybkierandki #tinder
  • 23
@Gunnersaurus: Jeszcze jedno pytanie: skoro masz kartkę z imionami kobiet do zaznaczania tak/nie, to... czy nie dojdzie do sytuacji, że podczas rozmowy z laską Ty ją zaznaczysz np. na nie, a ona się spojrzy obrażona? Albo w drugą stronę.

W sensie w którym momencie Ty zakreślasz na kartce swoje wybory : w trakcie czy na samym końcu? Bo jeśli na samym końcu, to przecież można pozapominać kto był kim :p
Podsumowując akcja na plus, oszczędność czasu i kasy względem np. tindera znaczna, sporo ładnych i ciekawych kobiet, zobaczymy czy coś się rozwinie z tego dalej.


@Gunnersaurus: Z ciekawości sprawdziłem jak to wygląda w moich okolicach i zapisy są z wyprzedzeniem 5-6 tygodni. To, co ma być za dwa tygodnie już dawno jest wyprzedane i niby 40-45 osób każdej płci. xD